Trwa ładowanie...

Big Brother 2019. Kiedy i gdzie oglądać? Kto wystąpi w najnowszej edycji?

Big Brother rozpocznie się już w tym tygodniu. Szósta edycja popularnego reality show wraca na antenę TVN po 10 latach przerwy. Sprawdź, kiedy odbędzie się premiera programu, gdzie można będzie go obejrzeć i kto weźmie udział.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Big Brother 2019. Kiedy i gdzie oglądać? Kto wystąpi w najnowszej edycji?Źródło: East News
d2ck2vr
d2ck2vr

Big Brother 2019 – kiedy premiera?

Premierowy odcinek nowej edycji Big Brothera zostanie wyemitowany 17 marca w niedzielę o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Program nadawany będzie od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie.

Ponadto o godzinie 23:15 będzie można obejrzeć także Big Brother Extra - materiały dodatkowe, które nie zostały pokazane w głównym wydaniu. Oprócz tego będą udostępnione kilkuminutowe wejścia live:

• "Big Brother - Pobudka" (o godz. 9.50),
• "Big Brother - Popołudnie" (o godz. 13.35)
• "Big Brother - Podwieczorek" (o godz. 16.40).

d2ck2vr

Big Brother 2019 – gdzie oglądać w telewizji oraz online?

Big Brother będzie nadawany w telewizji na kanale TVN 7. Dodatkowo udostępniony zostanie w sieci za pośrednictwem platformy Player.pl.

Big Brother 2019 – kto wystąpi?

W szóstej edycji polskiego Big Brothera wystąpi aż 15 uczestników. Dwóch pierwszych kandydatów zostało ujawnionych kilka dni temu. W specjalnym SMS-owym głosowaniu będzie można podjąć decyzję, który z nich zostanie pierwszym mieszkańcem domu Wielkiego Brata.

Wśród kandydatów znajdują się Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz. Agnieszka jest 26-letnią szczecinianką , która przez pewien czas pracowała jako menedżer w Selfridges w Londynie. Maciej z kolei to 31-letni DJ z Poznania, a także event manager i instruktor fitnessu.

Big Brother – historia programu

Po raz pierwszy Big Brother pojawił się w Polsce w 2001 roku. Prowadzącymi programu byli Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska oraz Grzegorz Miecugow. Cała akcja odbywała się w specjalnej willi w Sękocinie pod Warszawą. Nagroda za wygraną w programie wynosiła 500 000 złotych. Pierwszym zwycięzcą polskiej edycji Big Brothera był Janusz Dzięcioł.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ck2vr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ck2vr