"Big Brother 2": walka o miejsce w domu Wielkiego Brata. Kim są kandydaci?

"Big Brother 2": walka o miejsce w domu Wielkiego Brata. Kim są kandydaci?
Źródło zdjęć: © Instagram.com

07.09.2019 15:27, aktual.: 07.09.2019 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już wkrótce ruszy kolejna edycja programu "Big Brother". O miejsce w domu Wielkiego Brata w najbliższych dniach powalczy troje kandydatów. Przedstawiamy sylwetki Martyny, Wiktorii i Seweryna.

Martyna Lewandowska, Wiktoria Józefiok i Seweryn Sroka powalczą o udział w nowej edycji programu "Big Brother". Widzowie zdecydują, kto zamieszka w Domu Wielkiego Brata.

"Big Brother 2": Martyna Lewandowska walczy o miejsce w domu Wielkiego Brata

Martyna Lewandowska jest 21-letnią studentką kosmetologii. O sobie mówi, że jest "dziewczyną z jajami". Na co dzień jest wizażystką, manikiurzystką i kosmetyczką. Ponadto występuje w kabaretach. - Lubię rzeczy kontrowersyjne i nietypowe, bo sama jestem kontrowersyjną osobą. Mam wiele różnych twarzy - mówiła w programie "Dzień Dobry TVN".

"Big Brother 2": Wiktoria Józefiok walczy o miejsce w domu Wielkiego Brata

Wiktoria Józefiok to tegoroczna maturzystka. Pochodzi z Górnego Śląska. Twierdzi, że jest osobą bardzo wrażliwą i dość wycofaną, w szkole była typem outsiderki. Występuje w ludowym zespole. Trenuje też sztuki walki. - Lubię, kiedy na mnie patrzą, kiedy biją brawo - powiedziała. Dużo siły do życia daje jej muzyka. 19-latka obawia się, że ojciec wyrzuci ją z domu, jeśli dowie się, że dostała się do programu.

"Big Brother 2": Seweryn Sroka walczy o miejsce w domu Wielkiego Brata

Seweryn Sroka ma 36 lat, z zawodu jest fizjoterapeutą i trenerem personalnym. W programie ma zamiar przełamać stereotypy o "mięśniakach" i pokazać swój ukryty talent. Uważa siebie za osobę wrażliwą, płacze przy filmach romantycznych. - Podobno umiem śpiewać. Chcę pokazać talent, o który nikt by mnie nie posądził. Chcę przełamać stereotyp mięśniaka. Myślę, że dużo ludzi mnie zlekceważy na początku jako rywala. Idę tam po to, żeby wygrać - stwierdził.

Pierwszy odcinek nowego sezonu “Big Brothera” zostanie pokazany na antenie TVN 7 w piątek 13 września.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także