Trwa ładowanie...
dl1b7oz

"Big Brother 2": walka o miejsce w domu Wielkiego Brata. Kim są kandydaci?

Już wkrótce ruszy kolejna edycja programu "Big Brother". O miejsce w domu Wielkiego Brata w najbliższych dniach powalczy troje kandydatów. Przedstawiamy sylwetki Martyny, Wiktorii i Seweryna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna, Seweryn i Wiktora walczą o miejsce w programie "Big Brother"
Martyna, Seweryn i Wiktora walczą o miejsce w programie "Big Brother" (Instagram.com)
dl1b7oz

Martyna Lewandowska, Wiktoria Józefiok i Seweryn Sroka powalczą o udział w nowej edycji programu "Big Brother". Widzowie zdecydują, kto zamieszka w Domu Wielkiego Brata.

"Big Brother 2": Martyna Lewandowska walczy o miejsce w domu Wielkiego Brata

Martyna Lewandowska jest 21-letnią studentką kosmetologii. O sobie mówi, że jest "dziewczyną z jajami". Na co dzień jest wizażystką, manikiurzystką i kosmetyczką. Ponadto występuje w kabaretach. - Lubię rzeczy kontrowersyjne i nietypowe, bo sama jestem kontrowersyjną osobą. Mam wiele różnych twarzy - mówiła w programie "Dzień Dobry TVN".

dl1b7oz

ZOBACZ TEŻ: Igor z "Big Brothera" przyszedł na premierę "Fightera". "Chciałem wejść na bombę"

"Big Brother 2": Wiktoria Józefiok walczy o miejsce w domu Wielkiego Brata

Wiktoria Józefiok to tegoroczna maturzystka. Pochodzi z Górnego Śląska. Twierdzi, że jest osobą bardzo wrażliwą i dość wycofaną, w szkole była typem outsiderki. Występuje w ludowym zespole. Trenuje też sztuki walki. - Lubię, kiedy na mnie patrzą, kiedy biją brawo - powiedziała. Dużo siły do życia daje jej muzyka. 19-latka obawia się, że ojciec wyrzuci ją z domu, jeśli dowie się, że dostała się do programu.

dl1b7oz

"Big Brother 2": Seweryn Sroka walczy o miejsce w domu Wielkiego Brata

Seweryn Sroka ma 36 lat, z zawodu jest fizjoterapeutą i trenerem personalnym. W programie ma zamiar przełamać stereotypy o "mięśniakach" i pokazać swój ukryty talent. Uważa siebie za osobę wrażliwą, płacze przy filmach romantycznych. - Podobno umiem śpiewać. Chcę pokazać talent, o który nikt by mnie nie posądził. Chcę przełamać stereotyp mięśniaka. Myślę, że dużo ludzi mnie zlekceważy na początku jako rywala. Idę tam po to, żeby wygrać - stwierdził.

Pierwszy odcinek nowego sezonu “Big Brothera” zostanie pokazany na antenie TVN 7 w piątek 13 września.

dl1b7oz

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz