Trwa ładowanie...

Bezpłatne panele w ramach SeaZone Music & Conference

Share
Bezpłatne panele w ramach SeaZone Music & ConferenceŹródło: mat. prasowe
dkv3x2m

Informacja od organizatora: Aspekty prawne i biznesowe. Podajemy właściwie gotowy instruktaż jak stworzyć projekt doskonały – imprezę, wydarzenie artystyczne, czy biznes. Przygotowaliśmy również wykłady instruktażowe, warsztaty, pokazy sprzętu i oprogramowania muzycznego, a także ciekawe spotkania z osobowościami muzycznymi, radiowymi i telewizyjnymi. SeaZone odbywa się w kilku lokalizacjach, które rozlokowane są w odległości kilku minut spacerkiem. Aktywizujemy całe miasto, bo poza miejscami konferencyjnymi, jak Hotel Sheraton, Państwowa Galeria Sztuki, Sfinks700, Galeria Dwie Zmiany, Sopot Centrum, wieczorami w kilkunastu miejscach odbywają się imprezy klubowe. Główną sceną SeaZone jest Opera Leśna i niekwestionowane gwiazdy – Kelis, Brodka, Kaliber 44, Wspólna Scena, Zalewski, Steva Nash & Turntable Orchestra, Paulina Przybysz, Hatti Vatti feat. Lady Katee.

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w wydarzeniach: Piątek 10.06 – Państwowa Galeria Sztuki
Godzina 14.15
OBIEKTYW APARATU I KAMERY W RĘKACH PROFESJONALISTY.

Praktyczny poradnik dla fotografów i filmowców, jak stworzyć profesjonalnie wyglądający film lub galerię w formie fascynującej historii z imprezy, koncertu, eventu. Spotkanie prowadzi Marcin Bąkiewicz (Music Foto Kolektiv), a udział wezmą:
Wojtek Rojo Rojek (freelancer, fotograf)
Zambari (stereoko.tv)
Izabela Uhlenberg (stereoko.tv)
Godzina 15.15
INWESTOWANIE W MARKETING I BUDOWANIE MARKI

dkv3x2m

Dlaczego inwestować w marketing? Jak budować pożądanie marki i rozwijać biznes? Muzyka jako jeden z instrumentów marketingu opartego na emocjach. Jak najbardziej pożądane marki świata używają muzyki do budowania swojego wizerunku i rozwoju biznesu?
Case Study: Moёt & Chandon, Hennessy, Mercedes i Louis Vuitton
Prowadzenie: Agnieszka Smektała (Ambasada Inspiracji)
Piątek 10.06 – SFINKS 700
Godzina 17.30
RED BULL SZKOŁA DŹWIĘKU

Red Bull Szkoła Dźwięku to spotkania, podczas których pasjonaci produkcji muzycznej i DJ-ingu mogą poszerzać swoją wiedzę, umiejętności techniczne, a także poznawać nowe oprogramowanie i sprzęt. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych DJów i producentów.

Tym razem w rolę nauczycieli wcielą się Mr Krime oraz FALCON1 ze szkoły DJ-skiej SPINLAB. Krime to uznany DJ i absolwent Red Bull Music Academy w Dublinie z 2000 r., który od lat dzieli się wiedzą z adeptami sztuki Djskiej. Falcon1 zaś pięciokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski federacji IDA i wraz Dj’em Kebsem prowadzą od kilku lat warszawską szkołę SPINLAB, która jest długofalowym partnerem projektu Red Bull Szkoła Dźwięku.

Dodatkowo, Steve Nash - lider projektu Turntable Orchestra i ambasador marki Ableton Polska wprowadzi adeptów w tajniki pracy z Abletonem Live na scenie. Przygotowuje dla Was specjalni set live, który następnie rozłoży na czynniki pierwsze ukazując mechanizmy produkcji, stąd tytułowa „Dekonstrukcja”. Przez całe wydarzenie dostępnych będzie 5 stacji hands-on Ableton Live + PUSH 2 przygotowanych dla uczestników.

dkv3x2m

17:30 Falcon1 – scratch sesja - poziom basic
18:30 Mr Krime – scratch sesja - poziom master
19:30 Steve Nash “Dekonstrukcja Live" – warsztat Ableton Live 9
Sobota 11.06 – Państwowa Galeria Sztuki
Godzina 11.00
PUSTE MIEJSCE NIE ZARABIA, CZYLI JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ NA KLUBACH, RESTAURACJACH I PUBACH?
Porcja wiedzy związana z zarządzaniem klubami, restauracjami, pubami, maksymalnym wykorzystaniem ich przepustowości, najczęściej popełnianymi błędami w obsłudze klienta, archiwizacją danych, pomijaniu analizy zebranych danych, czy np. brakiem automatyzacji codziennych procesów i konieczności cyfryzacji branży rozrywkowej. Maciej Wesoły (emenago.com)

Godzina 12.00
MANAGER XXI WIEKU – CZYLU PROWADŹ DOCHODOWY BIZNES, A NIE TYLKO KLUB. Jak w prosty sposób zwiększyć obroty w klubie o min. 10%? Jakie zastosować techniki sprzedaży, żeby zwiększyć zyski? Jak zaplanować zyskowną imprezę? Czym jest action plan i dlaczego jest tak ważny? Jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach? Jak uniknąć nadmiernej rotacji pracowników? Nie jest tajemnicą, że dobra organizacja jest podstawą sukcesu, ale jak to zrobić by zoptymalizować czas pracy, a równocześnie, by wszystkie nadzorowane segmenty funkcjonowały możliwie najlepiej? Na te i wiele innych pytań odpowiemy, przedstawiając szereg narzędzi i sprawdzonych rozwiązań. Pamiętaj! Minuta w planowaniu zaoszczędzi 10 minut w realizacji.
Prowadzący:
Piotr Rogowski (GlobCost.pl)
Paweł Gruba (Manager Hell's Kitchen)
Godzina 15.45
OD KOŁYSKI AŻ PO GRĘ

Spotkanie odbędzie się pod osłoną płaszcza i miecza w otoczeniu sterty trupów zgnilców, ghuli czy wargów w karczemnej atmosferze. Rolę bardów przyjmą na siebie Mikołaj Stroiński, Marcin Przybyłowicz i Patryk Gęgniewicz, a wprowadzającym w temat minstrelem zostanie Piotr Gnyp.

Ta idealnie dobrana trupa przybliży kulisy powstawania znakomitej ścieżki dźwiękowej najsłynniejszej polskiej gry komputerowej sagi Wiedźmin, lecz Biały Wilk nie będzie jedynym bohaterem. Nasi goście opowiedzą o swych początkach kariery, przedstawią historię score-writingu i pierwszych nagrań sięgających demo-sceny. Odkryją zaplecze kompozytora, opowiadając o współpracy z orkiestrą symfoniczną żywą i cyfrową, tworzeniu aranżacji i orkiestracji, wykorzystywaniu dawnych i historycznych instrumentów, skąd czerpią inspiracje a także zdradzą ile pracy wymaga, by zostać docenionym w tym zawodzie. Prowadzący: Piotr Gnyp (Kinguin.net)

Goście:
Marcin Przybyłowicz (kompozytor, aranżer, współpracownik muzyczny sagi Wiedźmin, współtwórca muzyki do III części)
Mikołaj Stroiński (kompozytor muzyki filmowej, aranżer, ilustrator dźwiękowy, współtwórca muzyki do Wiedźmin III)
Partyk Gęgniewicz (producent i sound designer, ex-Sundial Aeon, specjalista ds. nowych mediów)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dkv3x2m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkv3x2m
dkv3x2m