Trwa ładowanie...
15-07-2011 18:33

"Bezimienni": Serial z dreszczykiem w TVN7

"Bezimienni": Serial z dreszczykiem w TVN7Źródło: TVN
d4fg3vq

Odeszli… lecz nie zostaną zapomniani. Tak mówią o zmarłych! A co jeżeli zabójca zabrał nie tylko życie, ale także tożsamość? Dowiesz się tego w nowym serialu *"Bezimienni", emitowanym od 14 lipca na antenie TVN 7.*

W Stanach Zjednoczonych około czterdzieści tysięcy zmarłych wciąż nie zostało zidentyfikowanych. Nazwisk wielu z nich policja nigdy nie pozna! Tam gdzie kończą się możliwości wymiaru sprawiedliwości, zaczyna się mrówcza praca wolontariuszy zwanych „The Forgotten Network”, którzy wszelkimi siłami starają się odnaleźć ślad, który doprowadzi ich do tożsamości ofiar, a w końcu do ich zabójców. Codziennie zajmują się ciałami ofiar, które do tej pory nie zostały zidentyfikowane. Starają się odnaleźć ślady pominięte przez policję w śledztwach.

Ekipa „The Forgotten Network” spotyka się w kawiarniach, domach by dyskutować kolejne przypadki.

d4fg3vq

Każdy członek grupy przynosi do stołu swoją motywację i umiejętności. Kierują się silnym poczuciem obowiązku i działania na rzecz ważnej sprawy. Na czele grupy stoi Alex Donovan (Christian Slater), były glina z tzw. „przeszłością”. Porzucił służbę po zaginięciu jego 11-letniej córki. Używa swoich śledczych umiejętności przy rozwiązywaniu historii każdej z ofiar. Zmagając się z czasem, pracuje by nadać każdej z ofiar imię, zanim zostanie pochowana jako „bezimienna”.

Grupa „The Forgotten Network” składa się ze zróżnicowanych społecznie członków.

Candace Butler (Michelle Borth) to pewna siebie, zdecydowana młoda kobieta, która znudzona swoją pracą, unika jej poprzez pomoc przy identyfikowaniu tożsamości ofiar.

Lindsey Drake (Heather Stephens), nauczycielka fizyki w liceum, która pomaga by „odpokutować” za przestępstwo popełnione przez jej męża. Walter Bailey (Bob Stephenson)
, pełen dobrych chęci pracownik firmy telekomunikacyjnej, entuzjasta prawdziwych przestępstw, którego nadgorliwość czasami może skomplikować śledztwo.

d4fg3vq

Tyler Davies (Anthony Carrigan) to utalentowany artysta, któremu sąd nakazał dołączyć do grupy wolontariuszy. Grace Russell (Rochelle Aytes), zaradna detektyw z chicagowskiej policji. Jest łącznikiem między wydziałem, a Alex’em.

To zwyczajni ludzie, którym zależy, aby bezimienne ofiary odzyskały swoją tożsamość!

**[

]( http://teleshow.wp.pl/bezimienni-6029513229919361c )**

d4fg3vq

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

d4fg3vq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fg3vq