Trwa ładowanie...
dpcvtzl

Beverly Hills, 90210: Wielki powrót serialu. Jest zwiastun nowej serii

Serial "Beverly Hills, 90210" powraca po latach. W nieco innej formie, ale i tak może okazać się jedną z największych serialowych premier 2019 r. Właśnie ukazał się zwiastun nowej serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beverly Hills, 90210: Wielki powrót serialu. Jest zwiastun nowej serii
Beverly Hills, 90210: Wielki powrót serialu. Jest zwiastun nowej serii (Materiały prasowe)
dpcvtzl

Beverly Hills, 90210: Wielki powrót serialu

"Beverly Hills, 90210" był jednym z hitowych seriali lat 90. Powstało 10 sezonów, które były ciepło przyjęte w wielu krajach. W następnych latach pojawiały się kontynuacje oraz spin-offy, na które różnie reagowano. Od 2010 roku nie produkowano niczego związanego z fabułą hitowego serialu z końca XX wieku.

"BH90210" - taki tytuł nosi nowa wersja serialu. Promowana jest w dość zabawny sposób. Różne rzeczy wydają dźwięki w rytm melodii motywu muzycznego oryginału, który zapewne potrafi zanucić wielu fanów produkcji.

dpcvtzl

Jak zapowiadają producenci, aktorzy mają wcielić się w "podkręcone" wersje postaci, a "BH90210" stanie się parodią oryginału. Wystąpią znani z pierwowzoru Jason Priestley (Brandon Walsh), Shannen Doherty (Brenda Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Tori Spelling (Donna Martin), Ian Ziering (Steve Sanders), Gabrielle Carteris (Andrea Zuckermann) i Brian Austin Green (David Silver). Zabraknie jedynie zmarłego w marcu tego roku Luke'a Perry'ego.

Beverly Hills, 90210: Zwiastun nowej serii

Nowe "Beverly Hills, 90210" będzie można oglądać od 7 sierpnia w amerykańskiej stacji FOX. Produkcja ma sześć odcinków.

dpcvtzl

Podziel się opinią

Share

dpcvtzl

dpcvtzl