Trwa ładowanie...
18-12-2016 11:44

"Beverly Hills 90210": Shannen Doherty: radioterapia przeraża ludzi

Shannen Doherty od niemal dwóch lat walczy z rakiem piersi. Od momentu zdiagnozowania postanowiła mówić otwarcie o swojej chorobie i dokumentować przebieg leczenia w nadziei, że pomoże to kobietom, które są w takiej samej sytuacji, jak ona. Tym razem opowiedziała, jak radioterapia przeraża ludzi.

"Beverly Hills 90210": Shannen Doherty: radioterapia przeraża ludziŹródło: Instagram.com
d196s9f
d196s9f

Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza filmy i zdjęcia, na których pokazuje jak dba o dobrą formę mimo choroby, ale też i to, jak wyglądają chociażby jej sesje chemioterapii. Dzieli się też szczęściem, że może liczyć na wsparcie męża, mamy i przyjaciół. Ostatnio jednak postanowiła opowiedzieć o tym, co przytrafiło się jej w szpitalu i uświadomić, z czym zmagają się chorzy na nowotwór.

- Jechaliśmy windą i młoda kobieta zapytała, jak się czuję. Odpowiedziałam, że właśnie miałam radioterapię i jestem bardzo zmęczona. Wtedy odsunęła się nagle, najdalej jak tylko mogła. Następne trzy piętra jechała z przerażeniem na twarzy. Na koniec uciekła przede mną z windy. Mam wiadomość dla dziewczyny z windy: 1. Rakiem nie możesz się zarazić, 2. Promieniowanie nie może ze mnie wyjść i ci zaszkodzić! Mam nadzieję, że ta informacja ci pomoże - skwitowała krótko na swoim profilu na Instagramie.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d196s9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d196s9f