"Beverly Hills, 90210": 3. sezon hitu już od 7 maja

"Beverly Hills, 90210": 3. sezon hitu już od 7 maja
Źródło zdjęć: © CBS Drama

22.04.2014 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bohaterowie serialu *„Beverly Hills 90210” w ciągu dwóch sezonów przeżyli wspólnie bardzo wiele – kolejny sezon będzie dla nich czasem podsumowań i ważnych życiowych decyzji. Rocznik ’93 rozpocznie swój ostatni rok nauki w liceum. Poza decyzjami dotyczącymi edukacji, młodzi bohaterowie będą musieli także dokonać wielu wyborów w życiu osobistym.*

Kolejny sezon „Beverly Hills 90210” rozpocznie się dla bohaterów bardzo przyjemnie - wakacjami. Nie wszyscy jednak będą mieli czas na odpoczynek. Brandon, podobnie jak w poprzednim roku, będzie pracował w klubie przy plaży. Dołączy do niego Andrea, która również dostanie tam pracę. Znacznie przyjemniej czas będą spędzać Brenda i Donna. Wyjadą one do Paryża, gdzie szybko okaże się, że francuski Brendy nie jest tak dobry, jak jej się wydawało. Doprowadzi to do bardzo zabawnej sytuacji. Dziewczyny poznają młodego Amerykanina Ricka, przed którym Brenda udaje Francuzkę. Nie będzie to ich ostatnie spotkanie w tym sezonie serialu!

W tym czasie zacieśni się więź pomiędzy Kelly a Dylanem. Dziewczyna zostanie w Beverly Hills, aby opiekować się młodszą siostrzyczką, zaś wolny czas będzie spędzać z ukochanym Brendy. Para zdecyduje się zachować swój letni romans w tajemnicy.

Im bliżej ukończenia nauki w liceum, tym częściej bohaterowie będą zastanawiać się nad wyborem studiów. Walshowie dojdą do wniosku, że stać ich na opłacenie drogich studiów tylko dla jednego z bliźniąt. Doprowadzi to do poważnego sporu pomiędzy Brendą i Brandonem. Nie wszystkim uda się ukończyć szkołę zgodnie z planem – Donna popełni duży błąd na balu kończącym szkołę i jej edukacja się przedłuży.

Czy Kelly i Dylanowi uda się ukryć przed przyjaciółmi, co ich połączyło? Czy Branda opowie ukochanemu o swoim wakacyjnym zauroczeniu? I wreszcie, jak potoczy się sprawa dalszej edukacji bohaterów serialu „Beverly Hills 90210”? Jedno jest pewne – sezon 3. serialu będzie pełen zmian i podsumowań!

3. sezon serialu *„Beverly Hills 90210” od 7 maja w dni powszednie o godzinie 21:00 na kanale CBS Drama. Powtórki następnego dnia o godzinie 11:00 i 16:00. Odcinki z całego tygodnia w soboty od godziny 14:00.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,14594,title,Beverly-Hills-90210,serial.html )**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także