"Beverly Hills, 90210": 2. sezon hitu już od 28 marca

"Beverly Hills, 90210": 2. sezon hitu już od 28 marca
Źródło zdjęć: © CBS Drama

05.03.2014 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 1. sezonie serialu *"Beverly Hills, 90210" zasadniczym problemem bliźniąt Brandy i Brendona była aklimatyzacja w nowym środowisku. W sezonie 2. rodzeństwo należy już do zgranej paczki przyjaciół, jednak kłopotów w ich nastoletnim życiu nie ubywa. Pierwsze miłości, ale także pierwsze rozczarowania sprawią, że w 2. sezonie "Beverly Hills, 90210" będzie działo się bardzo wiele!*

Kolejny sezon serialu "Beverly Hills, 90210" rozpoczyna się dla większości bohaterów radośnie. Wszyscy planują zbliżające się wakacje. Kelly najbardziej interesuje opalanie i poznawanie nowych chłopaków, Brenda i Donna planują lekcje aktorstwa (w których uczestniczy też Andrea). Brandon zmienia pracę na lepiej płatną posadę w klubie plażowym. Wszystko idzie dobrze, dopóki Brenda nie zaczyna podejrzewać, że jest w ciąży. Razem z Dylanem przez kilka dni żyje w stresie, bo żadne z nich nie jest gotowe zostać rodzicem. Do czego doprowadzą te nerwy i jak zmienią podejście Brendy? Czy ta sytuacja wzmocni związek pary czy wręcz przeciwnie pokaże, że nie jest dla siebie stworzona?

Co jeszcze czeka paczkę przyjaciół w trakcie tych wakacji? Brandon zaprzyjaźni się z Sandy, koleżanką z klubu plażowego, jak się jednak okaże, nie będzie ona dla niego odpowiednią dziewczyną. Ojciec Dylana zostanie aresztowany. Chłopak na chwilę trafi do domu Walshów, jednak animozje pomiędzy nim a Jimem zaczną się niebezpiecznie pogłębiać. W ramach letnich eskapad przyjaciele wybiorą się do parku Yosemite, ale będzie to wypad co najmniej burzliwy. Jackie, matka Kelly, znajdzie szczęście w miłości, a wszystko to… przez złamany ząb.

Po wakacjach do szkoły zacznie chodzić nowa uczennica – Emily Valentine. Dziewczyna od razu wzbudzi duże zainteresowanie, zarówno Brandona, jak i Dylana, zaś u Brendy wywoła zazdrość. Niestety w kolejnych odcinkach nałogi Dylana dadzą o sobie znać. Przegra duże pieniądze w bilard, coraz częściej będzie sięgał też po alkohol. Czy uda mu się pozbierać i jak to wpłynie na jego relacje z Brendą?

2. sezon serialu *"Beverly Hills, 90210" już od 28 marca na CBS Drama.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,14594,title,Beverly-Hills-90210,serial.html )**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także