Trwa ładowanie...

"Better Call Saul" na początku 2015 roku

Share
"Better Call Saul" na początku 2015 roku
d3tuqyd

Pierwsze odcinki spin-offu "Breaking Bad", serialu "Better Call Saul", zostaną wyemitowane na początku przyszłego roku. Stacja AMC zamówiła też drugi sezon produkcji.

Za realizację nowego cyklu AMC odpowiadają Vince Gilligan i Peter Gould, odpowiedzialni za sukces "Breaking Bad". Z serialu dowiemy się, czym Saul zajmował się zanim poznał Waltera White'a, głównego bohatera "Breaking Bad". Każdy z odcinków nowej produkcji będzie trwał około godzinę, a gościnnie pojawią się w nich bohaterowie "Breaking Bad", Walter White i Jesse Pinkman. W serii będzie więcej elementów komediowych, niż w poprzednim projekcie. W roli tytułowej, Saula Goodmana, adwokata Waltera White'a, ponownie wystąpi Bob Odenkirk.

W produkcji powrócą również Jonathan Banks, czyli Mike Ehrmantraut, były policjant, który na emeryturze dorabia jako płatny zabójca i specjalista od brudnej roboty, a także Anna Gunn, czyli serialowa Skyler White, żona Waltera.

d3tuqyd

Do sieci trafiło premierowe zdjęcie z planu, które przedstawia Boba Odenkirka. Fotografię można zobaczyć poniżej:

Pierwsze odcinki "Better Call Saul" początkowo miały trafić na antenę AMC w listopadzie, lecz teraz przedstawiciele stacji ogłosili, iż serial zadebiutuje na początku 2015 roku. AMC zamówiła też drugi sezonu serialu, na który złoży się 13 odcinków.

d3tuqyd

Podziel się opinią

Share
d3tuqyd
d3tuqyd