Trwa ładowanie...

"Belle Epoque": Jan odkrywa tajemnicę Misi. Co skrywa?

Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższym odcinku serialu "Belle Epoque".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3m21h0
d3m21h0

W jednym z pokoi hotelowych w Ypsylonie barman dokonuje makabrycznego odkrycia - znajduje zwłoki powieszonej kobiety w masce. Ku zaskoczeniu wszystkich, przybyli na miejsce policjanci stwierdzają, że ofiara jest mężczyzną i szanowanym w całym Krakowie sędzią Sądu Krajowego. Z uwagi na delikatność sprawy komisarz Jelinek nakazuje swojemu zespołowi pełną dyskrecję. Podczas sekcji zwłok rodzeństwo Skarżyńskich ustala, że sędzia udusił się prawdopodobnie podczas masochistycznych uciech.

W uprzęży, na której zawisł, Henryk znajduje zaplątany damski, rudy włos. Jan prosi o pomoc Milę, która początkowo jest jednak bardzo niechętna, aby angażować się w sprawę. Dopiero jej spotkanie z Weroniką pozwala śledczym zbliżyć się do tajemniczej, rudowłosej prostytutki. Czy to ona zabiła sędziego? Jaki miała motyw?

Jan odwiedza księdza w celu ustalenia daty jego ślubu z Konstancją. Wyznaje również prawdę o dziwnym testamencie Misi. Zaskakujących informacji dostarcza Edigey-Koryckiemu antykwariusz Mrozowski. Jakie tajemnice skrywała Misia i brat Konstancji? Tego dowiecie się z najbliższego odcinka "Belle Epoque" (emisja 12 kwietnia o godz. 21:30 w TVN).

d3m21h0
TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3m21h0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m21h0