Trwa ładowanie...

"Belfer": do obsady dołączyli znakomici aktorzy. W drugim sezonie zobaczymy Konieczną i Haniszewskiego

Ujawniono nazwiska kolejnych aktorów drugiej serii "Belfera". W kryminalnej produkcji Canal + obok Macieja Stuhra zagrają m.in. Aleksandra Konieczna, Dorota Landowska i Mirosław Haniszewski.

"Belfer": do obsady dołączyli znakomici aktorzy. W drugim sezonie zobaczymy Konieczną i HaniszewskiegoŹródło: Materiały prasowe
d39n4sw
d39n4sw

Produkcja serialu "Belfer" zdradziła kolejne informacje dotyczące drugiego sezonu. Ujawniono nazwiska aktorów, którzy dołączyli do obsady. W nowej odsłonie serialu zobaczymy m.in. Dorotę Landowską, Aleksandrę Konieczną - znaną z roli Zofii Beksińskiej w "Ostatniej rodzinie" oraz Mirosława Haniszewskiego - odtwórcę głównej roli w głośnym thrillerze "Jestem mordercą".

[Andrzej Seweryn](https://film.wp.pl/andrzej-seweryn-6032122655851137c) i [Aleksandra Konieczna](https://film.wp.pl/aleksandra-konieczna-6030996123599489c) fot. [Hubert Komerski](https://film.wp.pl/hubert-komerski-6029564165472897c) Andrzej Seweryn i Aleksandra Konieczna fot. Hubert Komerski materiał prasowy/Megafon.pl
[Andrzej Seweryn](https://film.wp.pl/andrzej-seweryn-6032122655851137c) i [Aleksandra Konieczna](https://film.wp.pl/aleksandra-konieczna-6030996123599489c) fot. [Hubert Komerski](https://film.wp.pl/hubert-komerski-6029564165472897c) Andrzej Seweryn i Aleksandra Konieczna fot. Hubert Komerski Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
Mirosław Haniszewski fot. Next Film Mirosław Haniszewski fot. Next Film materiał prasowy/Megafon.pl
Mirosław Haniszewski fot. Next Film Mirosław Haniszewski fot. Next Film Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl

Drugi sezon rozpoczyna się od momentu, w którym zakończyła się pierwsza seria. Główny bohater Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr)
zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Po kilka dniach w nowej szkole dochodzi do tragedii. Bohater zdaje sobie sprawę z tego, że w liceum toczy się niebezpieczna gra.

d39n4sw

W nowym mieście Zawadzki spotyka bohaterów granych m.in. przez Aleksandrę Konieczną, Mirosława Haniszewskiego, Aleksandrę Domańską, Krystiana Pestę, Radosława Krzyżowskiego, Philippe'a Tłokińskiego czy Annę Smołowik. Ponadto do obsady dołączył także Stefan Pawłowski.

W kluczowe role w "Belfrze" wcielają się młodzi i niezwykle zdolni aktorzy znani z dużego ekranu: Zofia Wichłacz ("Amok", "Powidoki"), Michalina Łabacz ("Wołyń"), Eliza Rycembel ("Niewinne") i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów - Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala", "Lincz") oraz Maciej Bochniak ("Disco Polo").

Nad scenariuszem do drugiego sezonu "Belfra" pracowali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Stuhr o drugiej serii "Belfra"

d39n4sw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39n4sw