Historia Ireny Jarockiej trafi na ekrany. Fani są ciekawi, kto ją zagra

Powstaje serial o Irenie Jarockiej
Powstaje serial o Irenie Jarockiej
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

20.12.2022 20:40, aktual.: 20.12.2022 21:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwają prace nad miniserialem i filmem o Irenie Jarockiej. Produkcje wspierają aktywnie autorka książek o piosenkarce, jak i mąż gwiazdy. Fani nie kryją entuzjazmu, choć ich ciekawość, kto wcieli się w wokalistkę, miesza się z obawami.

To świetne wieści dla fanów Ireny Jarockiej. Powstanie film i serial, które przybliżą losy słynnej wokalistki. Jako pierwsza wiadomość przekazała Mariola Pryzwan, autorka książek o piosenkarce. W październiku ukazała się kolejna książka sygnowana przez Pryzwan - "Irena Jarocka o sobie", która jest zbiorem wywiadów, których udzieliła artystka podczas swojej 40-letniej kariery.

"Od lat powtarzam, że biografie bohaterów moich książek są materiałem na film. Był już serial poświęcony Annie German, a teraz spełnia się kolejne moje marzenie. Powstaje film fabularny i czteroodcinkowy serial o Irenie Jarockiej! Tytuł roboczy 'Jarenka. Historia Ireny Jarockiej'. Pomysłodawcą projektu i reżyserem castingu jest Krzysztof Łączak, producentką zaś Agnieszka Porzezińska (m.in. film 'Johnny'). Aguniu, Krzysiu, dziękuję i trzymam kciuki! Jesteście wielcy!" - napisała z dumą na Facebooku.

Radosne doniesienia potwierdził "Faktowi" mąż artystki, Michał Sobolewski. – Prace są w toku i wszystko idzie we właściwym kierunku. Wyraziłem zgodę na realizację tego filmu – powiedział.

Fani wykazali się nie mniejszym entuzjazmem. Dywagują jednak, kto wcieli się w ich ulubioną artystkę. "Fantastycznie. Tylko kto mógłby zagrać Irenę. Wyjątkowo piękna i - zaryzykuję - niepowtarzalna uroda", "Bardzo się cieszę i jednocześnie trochę obawiam...", "Cieszy mnie ta wiadomość oby wybrali dobrą aktorkę. Gratuluje to jest docenienie twórczości" - piszą. Jak na razie nie wiadomo, komu przypadnie w udziale rola wokalistki. Fani typują m.in. Aleksandrę Hamkało i Katarzynę Sawczuk. Castingi ruszą jednak dopiero w 2023 r.

Jesteście ciekawi, kto zagra Irenę Jarocką?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także