Koniec miłości. Mąż zażądał rozwodu po 8 latach

Alexis Bledel poznała męża na planie "Mad Men"
Alexis Bledel poznała męża na planie "Mad Men"
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jason LaVeris

19.08.2022 20:08, aktual.: 19.08.2022 21:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda "Kochanych kłopotów" i "Opowieści podręcznej" przez kilka lat sprawiała wrażenie szczęśliwej żony i matki. Okazuje się jednak, że życie Alexis Bledel i Vincenta Kartheisera to nie sielanka. 43-latek złożył papiery rozwodowe dwa miesiące po ósmej rocznicy ślubu.

Jak podaje "US Magazine", powód rozstania aktorskiej pary nie jest znany. Pewnym jest jednak, że Kartheiser domaga się rozwodu i podjął konkretne kroki. 10 sierpnia do sądu hrabstwa Putnam w stanie Nowy Jork wpłynęły papiery rozwodowe podpisane przez aktora, który poznał swoją przyszłą żonę na planie serialu "Mad Men".

Do pierwszego spotkania doszło w 2011 r., a dwa lata później Bledel przyjęła zaręczyny. Oboje mieli już wtedy na swoim koncie nieudane związki z kolegami z pracy. Gwiazda "Kochanych kłopotów" przez kilka lat spotykała się z Milo Ventimiglią, czyli serialowym Jessem. A Kartheiser miał kilkumiesięczny romans z Rachael Leigh Cook, z którą grał w komedii "Córy amerykańskich Ravioli".

Bledel i Kartheiser wzięli cichy ślub w czerwcu 2014 r. w miasteczku Ojai w Kalifornii. - To była kameralna i intymna ceremonia rodzinna - mówił informator gazety. Rok później na świat przyszedł ich pierwszy syn, choć fakt ten udało im się ukryć przed opinią publiczną przez kilka miesięcy.

Alexis Bledel i Vincent Kartheiser w 2013 r.
Alexis Bledel i Vincent Kartheiser w 2013 r.© East News | AXELLE WOUSSEN

Aktorska para od zawsze bardzo dbała o swoją prywatność, nie należy się więc spodziewać, że będą publicznie komentować powód nieoczekiwanego rozstania.

Vincent Kartheiser występował ostatnio w takich produkcjach jak "Okręt", "Ultrasound" i serialu "Titans". Alexis Bledel po zakończeniu emisji "Opowieści podręcznej" w 2021 r. ma zapowiedziany tylko jeden projekt - trzecią część "Stowarzyszenia wędrujących jeansów". Dwie poprzednie odsłony z jej udziałem miały premierę w 2005 i 2008 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także