Trwa ładowanie...
05-11-2009 12:50

Będzie kolejna seria "Rancza"!

Będzie kolejna seria "Rancza"!Źródło: AKPA
dqq36ef
dqq36ef

Zapewnienia zapewnieniami, ale widzowie i tak wiedzą swoje. I wymusili oglądalnością oraz petycjami na TVP emisję kolejnej serii "Rancza". Prace rozpoczną się niebawem.

Miłośnicy serialu już teraz zacierają ręce, ponieważ na nowe odcinki swojego ulubionego serialu czekają jak wędrujący przez pustynię na łyk wody. Teraz wydaje się, że nic nie stanie na przeszkodzie, by nowe odcinki jak najszybciej pojawiły się na antenie Jedynki.

Dowiemy się z nich, jak Lucy (Ilona Ostrowska))
sprawdzi się w roli wójta i czy pokój między wójtem a księdzem (w obu rolach Cezary Żak)
jest naprawdę możliwy. Ale być może pojawią się też nowe wątki, do tej pory nie eksploatowane. Oprócz widzów cieszą się również aktorzy.

Szczególnie Cezary Żak który, jak można wnioskować z wypowiedzi, lubi swoich bohaterów, czyli księdza i wójta i wcale nie martwi go powrót na plan, gdzie praca bądź co bądź do łatwych nie należy. I mówi... - To przyzwoity serial i nie mam problemu, że jestem z nim kojarzony - zachwala w "Super Expressie" swoje role aktor. Wciąż jednak pozostaje najważniejsze pytanie. Kiedy ruszą pracę nad kontynuacją "Rancza"?

- Rozmowy już się rozpoczęły. Nie wiadomo tylko, kiedy ruszą zdjęcia. Wszystko jest w fazie przygotowań - ocenia Żak i dodaje, że scenariusz powstanie dopiero za kilka miesięcy, a więc nie należy spodziewać się szybkiego powrotu serialu na antenę.

dqq36ef

Tymczasem jeśli ktoś jeszcze nie zna tego serialu po krótce przypominamy, że zdaniem widzów produkcja w humorystyczny sposób demaskuje nasze typowe przywary i stereotypy myślenia. Poszczególne sceny i sytuacje składają się na zabawny i pełen dowcipu obraz ukazujący „prawdziwych Polaków”.

Potężna widownia co niedziela zasiadała przed telewizorem śledząc losy bohaterów. Czy niebawem znów powrócą do starego rytuału? Wygląda na to, że tak.

dqq36ef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqq36ef