RozrywkaBeata Tyszkiewicz najpierw wyśmiała Dominikę Gwit, teraz przeprasza. Jak się tłumaczy?

Beata Tyszkiewicz najpierw wyśmiała Dominikę Gwit, teraz przeprasza. Jak się tłumaczy?

Beata Tyszkiewicz najpierw wyśmiała Dominikę Gwit, teraz przeprasza. Jak się tłumaczy?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. Anna Ryta

31.03.2017 12:43, aktual.: 31.03.2017 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka wytknęła uczestniczce "Tańca z gwiazdami" jej nadwagę. Co dama polskiego kina ma na swoje usprawiedliwienie?

Ten kto oglądał ostatni odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", ten doskonale pamięta, że jedna z jurorek, Beata Tyszkiewicz, nie była w najlepszym humorze. Na własnej skórze przekonała się o tym Dominika Gwit, która po zatańczeniu fokstrota z Żorą Korolyovem usłyszała od niej, że powinna schudnąć.

- Jest pani bardzo apetyczną jagodzianką i wiem, że wszystkie kostiumy są specjalnie dla pani szyte na miarę. Ale myślę, że te wszystkie żarty z pani strony mają tylko zasłonić prawdę. Po prostu myślę, że jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo to byłoby pani lżej - powiedziała Tyszkiewicz.

- Okej, ja mam za dużo kilogramów, jestem otyła, ale to nie znaczy, że mamy popadać w obsesje, to my mamy czuć się dobrze w naszym ciele. Ja wpadłam w obsesję totalną, większej bzdury nie mogłam sobie wymyślić - broniła się aktorka.

- Jej kilogramy w tańcu nie przeszkadzają, mnie tym bardziej - dodał Żora.

I choć od emisji feralnego odcinka minęło już kilka dni, niesmak pozostał. Widzowie zgodnie stwierdzili, że nie spodziewali się usłyszeć tak nietaktownych komentarzy z ust damy polskiego kina. W końcu głos w sprawie ponownie zabrała Tyszkiewicz, która postanowiła przeprosić uczestniczkę za to, co o niej powiedziała.

- Jeśli Dominice jest przykro, to bardzo ją przepraszam. Nie zrozumiałyśmy się. Naprawdę bardzo ją cenię jako aktorkę i nie chciałam skrzywdzić jej uczuć - podsumowała na łamach "Faktu". Wystarczy, by Gwit i widzowie zapomnieli o całej sprawie?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (379)
Zobacz także