Trwa ładowanie...

Beata Tadla zwolniona z TVP. Dziennikarka wydała oświadczenie

Beata Tadla zwolniona z TVP. Dziennikarka wydała oświadczenieŹródło: AKPA
d2hhym7
d2hhym7

Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, Beata Tadla otrzymała wypowiedzenie z rąk Mariusza Pilisa, dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

- Muszę pozbierać myśli. Na pewno dam oficjalne oświadczenie na Facebooku. Na razie mam jedynie dziesięć minut na spakowanie rzeczy i opuszczenie biura - powiedziała tuż po zwolnieniu w rozmowie z Fakt24.pl.

Później na swoim Facebooku, zgodnie z obietnicą, opublikowała obszerne oświadczenie:

- Kochani! To nie jest zły dzień! To jeden z najwspanialszych, jakie przeżywam. Telefon i skrzynka dają mi znać co sekundę. Tylu ciepłych słów i takiego wsparcia nie otrzymałam nigdy. I pięknie za to wszystko dziękuję. Kłaniam się nisko wszystkim, którym przygotowywane przez nas Wiadomości sprawiały przyjemność. Robiliśmy ten program dla widzów, nie dla polityków. I dlatego recenzje widzów były i pozostaną dla mnie jedyną oceną, jaką biorę pod uwagę. Przez lata tych ocen było mnóstwo - czasem surowe, ale najczęściej ciepłe i konstruktywne. Dziękuję za wszelkie wyrazy sympatii. Dziękuję całemu zespołowi - temu, który właśnie przestał istnieć. Drugiej takiej ekipy nie ma na świecie! Znikamy bez najmniejszego poczucia klęski. Na naszych nazwiskach niektórzy politycy dokonali publicznej chłosty. Rzekome zło zostało spersonalizowane i usunięte. Klasyka... Chciałabym jeszcze jedno dodać. Nigdy nie usłyszałam żadnego komplementu od polityka. Takowy uznałabym za policzek. A być w tak wybitnym gronie
znienawidzonych przez władzę to dla dziennikarza zaszczyt! Moje rozstanie z TVP odbyło się bardzo kulturalnie. Ot, nie pasuję do koncepcji nowych Wiadomości. Czy mogłabym się z tym nie zgodzić? Ściskam wszystkich, ile tylko sił mi starczy. Jesteście wspaniali!
- napisała (zachowano oryginalną pisownię).

d2hhym7

Dziennikarka od listopada 2012 roku prowadziła główne wydanie "Wiadomości", była również gospodynią wieczorów wyborczych, a także programu "Kawa czy herbata". Kilka lat temu Tadla związana była ze stacją TVN, gdzie prowadziła serwisy informacyjne. W 2007 roku dołączyła do redakcji "Faktów". Wcześniej pracowała również m.in. w Radiu Plus, Radiu Eska, a także Super FM.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z "Wiadomościami" pożegnał się ich szef, Piotr Kraśko (przeczytaj więcej: Żegna się z widzami po 25 latach)
*, a także reporterzy, *Justyna Dobrosz-Oracz
, Jacek Tacik, Milena Kruszniewska oraz Elżbieta Byszewska *(więcej na ten temat: Ze stacją żegnają się cenieni dziennikarze)
*
. Również gospodyni "Panoramy", Hanna Lis dostała wypowiedzenie z pracy *(więcej informacji tutaj: Hanna Lis zwolniona)
*
. Czy to już koniec zwolnień w Telewizji Polskiej?

Zobacz także: Tadla z Kretem na imprezie TVP

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2hhym7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hhym7