Trwa ładowanie...
d48fxjf

Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed lat. Znów rozbawiła fanów

Dziennikarka ostatnio potrafi wyjątkowo trafnie i dowcipnie skomentować każdą wzmiankę, jaka pojawia się na jej temat. Zdjęcie tym razem jednak jest nieprzypadkowe, a Beata Tadla śmieje się ze swoich wcześniejszych stylizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Prezenterka nie traci humoru
Prezenterka nie traci humoru (ONS.pl, Fot: ons)
d48fxjf

Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotkę sprzed lat, na którym pozuje z krótką fryzurą, w połyskującej bluzce, z imponujących rozmiarów osobliwą torebką. - Kilkanaście lat temu to dopiero miałam torebkę! Torbo-patchwork z Dubrownika. I jakże dobrany do stylizacji - dowcipnie podpisała zdjęcie, ku uciesze rozbawionych fanów gratulujących jej dystansu.

Niewiele wcześniej żartobliwie podsumowała news Pudelka, jakoby miała nosić torebkę za, bagatela, 11 tys. zł. Jak się okazało, oryginalny gadżet kosztował ok. 169 zł, a dziennikarka, choć cieszy się, że jest ceniona, ani myśli wydawać fortunę na luksusowe dodatki.

d48fxjf

Trudno się oprzeć wrażeniu, że powrót do przeszłości ma też inny powód. Jak można również dowiedzieć się z jej profilu na Instagramie, przygotowuje się go kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami", którego tematem przewodnim będą… lata 90. Jak widać, klimat wspominek sprzed lat mocno udzielił się prezenterce. Będziecie oglądać jej "powrót do przeszłości" na parkiecie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d48fxjf

Podziel się opinią

Share
d48fxjf
d48fxjf