Trwa ładowanie...

Beata Tadla ma nową pracę. Zniknie z telewizji

Od 12 stycznia dziennikarka poprowadzi audycję w Radiu ZET - "To właśnie weekend". Wcześniej pracowała m.in. w TVP i Nowa TV.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beata Tadla ma nową pracę. Zniknie z telewizjiŹródło: Instagram.com
d3sjf4e
d3sjf4e

Audycja "To właśnie weekend" będzie emitowana w soboty w godz. 10:00-13:00. Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy dotyczące codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.

- Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią - moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji - powiedziała Tadla w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Wcześniej, przez ponad dwa lata, dziennikarka była gospodynią programu informacyjnego "24 godziny", który w listopadzie zniknął z anteny Nowa TV. W mediach Tadla pracuje od 1991 r. Zaczynała w Radiu Legnica, potem była związana m.in. z Radiem Eska.

d3sjf4e

Przez 7 lat pracowała w grupie TVN, gdzie prowadziła pasma informacyjne w TVN24 i "Fakty". W latach 2012-2016 związana była z Telewizją Polską, gdzie prowadziła główne wydanie "Wiadomości".

Od 12 stycznia Tadlę będzie można usłyszeć w Radiu Zet.

ZOBACZ TAKŻE: Tadla w pełnym makijażu trenuje w blasku fleszy

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3sjf4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sjf4e