Trwa ładowanie...
09-12-2016 11:15

Beata Sadowska porzuciła show-biznes dla swojej rodziny

Błyskawicznie zrobiła karierę i odniosła ogromny sukces. Regularnie pojawiała się w stacjach telewizyjnych, na imprezach branżowych oraz w reklamach. Wszystko zmieniło się kiedy dziennikarka została mamą. Zrezygnowała z pracy w blasku fleszy i skupiła się na swojej rodzinie oraz pasjach. Gwiazda mediów zupełnie nie tęskni za dotychczasowym życiem.

Beata Sadowska porzuciła show-biznes dla swojej rodzinyŹródło: AKPA
d18o0km
d18o0km

- Odejście z "Pytania na śniadanie" po 7 latach na wizji to była świadoma, przemyślana decyzja. Zaraz potem pojawili się na świecie moi synkowie, więc po prostu chciałam mieć dla nich czas. Maluchy tak szybko ruszają w świat, warto poświęcić im jak najwięcej chwil – powiedziała Beata Sadowska w rozmowie z "Faktem".

beata sadowska AKPA
beata sadowska Źródło: AKPA

Dziennikarka poświęca się bez reszty wychowaniu dwóch synów_ - Mniejszy smyk ma 8 miesięcy i na razie czołga się po całym mieszkaniu. Starszy zaś chodzi na basen, wspinaczkę, piłkę nożną i przygotowanie narciarskie. Chyba odziedziczył coś po mnie w genach_ - powiedziała rozbawiona dziennikarka.

Beata jest kobietą sukcesu i z powodzeniem zastąpiła pracę w show-biznesie innymi aktywnościami - Proszę się nie martwić, mam co robić! Jestem naczelną magazynu, prowadzę blog. Czy można z tego żyć? Na pewno to kolejna cegiełka do domowego budżetu. Poza tym niedługo otwieramy z przyjaciółmi wegetariańską knajpkę w Gdańsku - powiedziała na koniec tabloidowi szczęśliwa Sadowska.

beata sadowska AKPA
beata sadowska Źródło: AKPA
beata sadowska AKPA
beata sadowska Źródło: AKPA
d18o0km
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18o0km