Trwa ładowanie...
19-02-2017 14:45

Beata Pawlikowska zakochała się?

Dziennikarka wyznała, że podczas podróżowania po Ameryce Środkowej spotkała niezwykłego mężczyznę.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beata Pawlikowska zakochała się? Źródło: Instagram.com
d1ig353

Pawlikowska jest osobą otwartą i nie ukrywa zmian, które zachodzą w jej życiu - ani zawodowym, ani prywatnym. W filmikach, które publikuje w mediach społecznościowych często opowiada o tym, co ją spotyka podczas licznych podróży. Niedawna historia jest wyjątkowa, ponieważ wygląda na to, że Pawlikowska zakochała się. Wszystko zaczęło się podczas zwiedzania miasta Majów.

- Wsiadłam do samochodu i chwilę później do tego samego samochodu wsiadł chłopak. Zaczęliśmy rozmawiać i okazało się, że też podróżuje sam. Mieszka w Nowym Jorku. Gdy skończyła się całodzienna wyprawa do miasta Majów, on zapytał, czy napilibyśmy się razem kawy. I piliśmy tę kawę przez kilka godzin i naprawdę trudno było się rozstać - wyznała.

- W życiu zdarzają się niesamowite rzeczy. Ja, osoba, która przez kilka minionych lat żyłam jako szczęśliwy singiel i niczego nie potrzeba było mi do szczęścia, w dżungli spotykam kogoś z kim nie tylko dobrze mi się rozmawia, ale z kim chciałabym dalej być - dodała.

d1ig353

Czyżby podróżniczka nie mogła uwierzyć we własne szczęście?

Jak czytamy w "Fakcie", Daniel jest prawnikiem i mieszka w USA. Po zakończeniu wojaży musiał wracać do obowiązków zawodowych. Czy ta historia będzie miała ciąg dalszy? Bardzo prawdopodobne!

- On jest już w Nowym Jorku, ale na całe lato przylatuje do Polski - zdradziła Pawlikowska w rozmowie z tabloidem.

Pawlikowska przez 13 lat była związana z Wojciechem Cejrowskim. Związek rozpadł się w 2004 roku. Dziennikarka opowiedziała o nim w "Vivie":

d1ig353

- To był dziwny ślub. Zawarty w kościele, ale nie przekazany dalej do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi. Dobrze, że tak się stało. To nie był dobry związek.

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ig353
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ig353
d1ig353