Beata Pawlikowska chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". "Lubię robić nowe rzeczy"
Przy okazji kręcenia odcinka nowego programu Pauliny Biernat, który jest o tańcu i o tym, jak wpływa na emocje, dziennikarz zapytał słynną podróżniczkę, czy nie myślała kiedyś nad udziałem w popularnym tanecznym show. Jej odpowiedź jest zaskakująca.
O dziwo, Pawlikowska odparła, że chętnie wzięłaby udział w takim programie, lecz nikt nigdy jej tego nie zaproponował. - Dostałam kiedyś propozycję udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Nie pamiętam, dlaczego nie doszło do podpisania umowy - tłumaczy.
Idąc tym tropem, dziennikarz wspomniał o programach podróżniczych, których ostatnio pojawiło się sporo. Czy taki program jak "Azja Express" mógłby zainteresować podróżniczkę do wzięcia udziału?
Zobacz też: Kasia Dziurska wspomina porażkę w "Tańcu z gwiazdami". "Strzał w serce"
Producenci programów rozrywkowych mogą zatem zacierać ręce. Beata Pawlikowska, choć jak sama twierdzi, nie czuje się celebrytką, dzięki audycjom radiowym i książkom (a tych napisała ponad sto!) jest znana w całej Polsce przez ludzi w każdym wieku. Jej książki psychologiczne i kulinarne są bestselerami, a na swoim fanpage'u zgromadziła ponad 328 tys. fanów Takie nazwisko z pewnością zapewniłoby sporą oglądalność. Tylko czy aby udział w rozrywkowym programie podróżniczym nie byłby nie fair w stosunku do reszty uczestników, którzy nie dysponują tak wielkim doświadczeniem jak Pawlikowska?