Trwa ładowanie...

Beata Pawlikowska chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". "Lubię robić nowe rzeczy"

Przy okazji kręcenia odcinka nowego programu Pauliny Biernat, który jest o tańcu i o tym, jak wpływa na emocje, dziennikarz zapytał słynną podróżniczkę, czy nie myślała kiedyś nad udziałem w popularnym tanecznym show. Jej odpowiedź jest zaskakująca.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beata Pawlikowska chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". "Lubię robić nowe rzeczy"Źródło: ONS.pl
d4ji2as
d4ji2as

O dziwo, Pawlikowska odparła, że chętnie wzięłaby udział w takim programie, lecz nikt nigdy jej tego nie zaproponował. - Dostałam kiedyś propozycję udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Nie pamiętam, dlaczego nie doszło do podpisania umowy - tłumaczy.

Idąc tym tropem, dziennikarz wspomniał o programach podróżniczych, których ostatnio pojawiło się sporo. Czy taki program jak "Azja Express" mógłby zainteresować podróżniczkę do wzięcia udziału?

- Powiem wprost. Nie oglądam telewizji, więc nie wiem, jak wyglądają te programy. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Ale ponieważ jestem otwarta na to, co życie przynosi i na nowe wyzwania i lubię robić nowe rzeczy, więc przypuszczam, że tak.

Zobacz też: Kasia Dziurska wspomina porażkę w "Tańcu z gwiazdami". "Strzał w serce"

Producenci programów rozrywkowych mogą zatem zacierać ręce. Beata Pawlikowska, choć jak sama twierdzi, nie czuje się celebrytką, dzięki audycjom radiowym i książkom (a tych napisała ponad sto!) jest znana w całej Polsce przez ludzi w każdym wieku. Jej książki psychologiczne i kulinarne są bestselerami, a na swoim fanpage'u zgromadziła ponad 328 tys. fanów Takie nazwisko z pewnością zapewniłoby sporą oglądalność. Tylko czy aby udział w rozrywkowym programie podróżniczym nie byłby nie fair w stosunku do reszty uczestników, którzy nie dysponują tak wielkim doświadczeniem jak Pawlikowska?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4ji2as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ji2as