Trwa ładowanie...
d31bbih

Beata Kozidrak zaśpiewała dla zmarłej mamy. Wzruszająca chwila w Opolu

Beata Kozidrak wystąpiła na 57. KFPP. Łamiącym się głosem zaśpiewała piosenkę dla zmarłej mamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak zaśpiewała dla mamy
Beata Kozidrak zaśpiewała dla mamy (akpa)
d31bbih

Drugi dzień 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki otworzył koncert "Złote opolskie przeboje", podczas którego wykonano największe przeboje w historii opolskiego festiwalu. W 1978 r. w Opolu Bajm zagrał przełomowy dla siebie koncert. Nieznana jeszcze wówczas grupa z Lublina zakwalifikowała się do konkursu "Debiuty" z piosenką "Piechotą do lata". Tak zaczęła się ich wielka kariera.

Beata Kozidrak wiele zawdzięcza rodzinie. Jedna z córek poszła w jej ślady

Gdy teraz Beata Kozidrak wyszła na scenę, wszyscy spodziewali się, że wykona piosenkę sprzed lat. Jednak artystka łamiącym się głosem powiedziała: - Chciałam zaśpiewać ważną dla mnie piosenkę, bo pierwszą, "Piechotą do lata", ale życie pisze swoje scenariusze i dziś zaśpiewam "Dwa serca dwa smutki" dla mojej mamy.

d31bbih

Mama Beaty Kozidrak zmarła niedawno w wieku niemal stu lat, o czym artystka poinformowała w mediach społecznościowych: "Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie" – napisała liderka Bajmu.

Po zaśpiewaniu piosenki "Dwa serca dwa smutki", Kozidrak powiedziała do zgromadzonej pod opolską sceną publiczności: - Dziękuję. Zawsze scena była dla mnie terapią, więc z wami troszeczkę mi lepiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31bbih

Podziel się opinią

Share
d31bbih
d31bbih