Trwa ładowanie...
ycipk-13lehc

Beata Kozidrak będzie gwiazdą telewizji Polsat

Zaskoczenie to mało powiedziane. Jak donosi jeden z magazynów, już niebawem Beata Kozidrak będzie gwiazdą Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kozidrak zastąpi Farnę.
Kozidrak zastąpi Farnę. (East News, Fot: East News)
ycipk-13lehc

"Śpiewajmy razem. All together now" to nowa produkcja Polsatu. Program rozrywkowy wzorowany jest na brytyjskim formacie "All Together Now" i zyskał sympatyków w Polsce. W pierwszej edycji szumnie zapowiadanego show w jury pojawiła się Ewa Farna. Wokalistka jednak ostatecznie postanowiła wycofać się z tej roli.

"Chciałam Was o swojej decyzji poinformować pierwsza, żeby nie doszło do dezinformacji (jak z moim innym programem, z którego “podobno” mnie wyrzucili). Chcę być szczera wobec swoich fanów. Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nową formule programu i jest to zjawisko naturalne - tak bywa. Przynajmniej wczuję się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowagi” - czytaliśmy na Instagramie. Gwiazda zaznaczyła, że dla niej liczy się teraz muzyka.

ycipk-13lehc

Jest jednak zastępstwo! Jak donosi magazyn "Party", w nowej edycji w składzie jury ma pojawić się... Beata Kozidrak. Prowadzone są również rozmowy z Jackiem Cyganem. To nie lada gratka dla fanów obojga. Myślicie, ze Kozidrak poradzi sobie w nowej roli?

Czekacie na drugą edycję show Polsatu?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-13lehc

ycipk-13lehc
ycipk-13lehc