Trwa ładowanie...
22-07-2013 14:52

BBC Entertainment prezentuje serial "Królowie pensjonatów"

Share
BBC Entertainment prezentuje serial "Królowie pensjonatów"Źródło: BBC Entertainment
d4c2c9d

BBC Entertainment przyjrzy się domom, obyczajom i gustom ludzi, którzy zawodowo zajmują się przyjmowaniem gości. Królowie pensjonatów zawalczą o tytuł najlepszych gospodarzy!

Czego trzeba, by stworzyć dobry pensjonat? Od zabytkowych domostw, które nie przyjmują rodzin z małymi dziećmi, po supernowoczesne domy, naszpikowane nowinkami technologicznymi - wszystkie dobitnie świadczą o osobowości właścicieli, odzwierciedlają ich gust i sposób myślenia. Program przygląda się różnym pensjonatom i stara się odkryć, co sprawia, że są wyjątkowe. Uczestnicy zapraszają konkurentów do swoich przybytków, którzy następnie oceniają, ile wart jest ich pobyt. W każdym odcinku właściciele trzech pensjonatów mierzą się ze sobą, by wytypować zwycięzców.

Odcinek 1 - GAINSBOROUGH
W pierwszym odcinku poznamy Dereka i Anitę Evans, właścicieli Gainsborough House w Suffolk, którzy są dumni ze swego eleganckiego, urządzonego w stylu Regency domu. Szkoda tylko, że w ich pensjonacie nawracającym problemem są usterki hydrauliczne.

d4c2c9d

Odcinek 2 - HARROP FOLD FARM
Tym razem program zaczyna się w Cheshire. Harrop Fold Farm należy do Sue Stevenson i jej rodziny. Konkurenci od początku poddadzą pensjonat Sue skrupulatnej inspekcji. Niestety, nie wszystko przypadnie im do gustu. Michelle, która wręcz obsesyjnie dba o higienę, będzie zdegustowana kurzem, którego chyba od dawna nikt nie wycierał. Praca nad utrzymaniem czystości i porządku zajmuje Michelle nawet pięć godzin dziennie. Wszystkie pokoje nazwane są nazwiskami amerykańskich prezydentów.

Odcinek 3 - CLAYTON WICKHAM FARMHOUSE
Oto kolejna runda walki o tytuł najlepszego pensjonatu. W tym tygodniu wezmą w niej udział: stylowa para z West Sussex, nielubiąca owijać w bawełnę para z Krainy Jezior oraz twardo stąpająca po ziemi rodzina z Bournemouth. Jak zawsze, zwycięzca może być tylko jeden.

Odcinek 4 - SMUGGLERS COTTAGE
W tym odcinku poznamy emerytowanego jubilera Rogera Garlicka i jego żonę Victorię, którzy prowadzą Smugglers Cottage – czyli Domek Przemytników. Roger i Victoria postanowili nie przejmować się formalnym systemem oceniania pensjonatów i sami przyczepili złote gwiazdki na ścianie swego domu.

Odcinek 5 - THE LODGE
Pierwszym pensjonatem, który odwiedzimy w tym odcinku jest The Lodge. Prowadzi go emerytowany aktor Andrew Blackall, serwujący wyłącznie wegetariańskie posiłki. Konkuruje z nim John Bellamy – właściciel Hamilton Hall, pensjonatu świadczącego usługi wyłącznie dla gejów. W ofercie mają nagie weekendy, a także warsztaty poświęcone rozwojowi duchowemu i seksualności.

d4c2c9d

Odcinek 6 - FALLEN ANGEL
Ten odcinek zaczniemy od pobytu w Durham, w pensjonacie Fallen Angel. Wszystkie jego pokoje urządzone są tematycznie – można tu znaleźć „apartament rosyjskiej panny młodej” i „pokój Cruelli De Mon”. O tytuł najlepszego pensjonatu walczyć będzie m.in. Hanover House – szczycący się domową atmosferą pensjonat w Cheltenham. Pełno tu rodzinnych zdjęć i pamiątek, zaś muzykalni właściciele grywają wieczorami utwory klasyków.

Odcinek 7 - GRANVILLE HOUSE
W tym odcinku poznamy pochodzącego z Blackpool żartownisia Wilfa Taylora i jego żonę Pat, kolejną parę małżonków – Nicka i Georginę Maynard oraz Melvyna i Anne Firmager. Każda z par wypróbuje pensjonaty konkurentów, udowadniając jednocześnie, że to prowadzony przez nią hotelik jest najlepszy.

Odcinek 8 - JEAKE'S HOUSE
To już ostatni odcinek w tej serii programu. Zaczniemy od odwiedzin pensjonatu Jeake’s House w Rye. Gospodarzami są tu Richard Martin i jego partnerka, była śpiewaczka operowa Jenny Hadfield, dumna z tego, że jej pensjonat urządzony jest z myślą o wielbicielach literatury. Kolejni konkurenci to Baron’s Court w Great Yarmouth oraz szkocki Lunan Lodge, którego właścicielami są Sam i Jules. Cechą rozpoznawczą ich pensjonatu jest zamieszkujący go duch. Okazuje się jednak, że gości bardziej przeraża nie zjawa, a perspektywa korzystania ze wspólnej łazienki.

(fot. BBC Entertainment)
Źródło: (fot. BBC Entertainment)
(fot. BBC Entertainment)
Źródło: (fot. BBC Entertainment)
d4c2c9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c2c9d
d4c2c9d