Trwa ładowanie...

''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Polski zwiastun i wycieczka za kulisy [wideo]

Share
''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Polski zwiastun i wycieczka za kulisy [wideo]
d4l106m

W sieci pojawił się kolejny materiał zakulisowy związany z wysokobudżetowym <a href="https://film.wp.pl/filmy-akcji-6138795972962433c">filmem akcji</a> - "<a href="http://film.wp.pl/battleship-bitwa-o-ziemie-6027630603809921c">Battleship: Bitwa o Ziemię</a>". Wyjaśnia zawiłości scenariusza oraz intencje najeźdźców z kosmosu. To czego dokonują na Ziemi, przypominamy polskim zwiastunem.

"Battleship: Bitwa o Ziemię", o budżecie przekraczającym 200 milionów dolarów, to skrzyżowanie filmu wojennego i science fiction, które opowiada historię międzynarodowej floty, wplątanej w potężnych rozmiarów bitwę z kosmitami. Przybyli oni na Ziemię z misją odkrycia i zagospodarowania źródła energii pod jednym z oceanów pokrywających naszą planetę, jednak krótko po lądowaniu ich zamiary zostały zdemaskowane przez oddziały marynarki morskiej. Konfrontacja okazuje się nieunikniona.

Polski zwiastun filmu możecie oglądać poniżej:

Wszystkim kinomanom lubiącym wycieczki za kulisy, proponujemy bardzo ciekawy (i zawierający kilka efektownych fragmentów) materiał zakulisowy związany z produkcją.

Przypominamy - film wejdzie na ekrany kin już 20 kwietnia!

d4l106m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l106m
d4l106m