Baśniowy ślub w serialu "Pierwsza Miłość"

Baśniowy ślub w serialu "Pierwsza Miłość"
Źródło zdjęć: © AKPA

05.08.2010 12:58, aktual.: 18.04.2017 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga, Bartek, Patryk, Emilka, Marysia, Paweł, Anna, Łukasz, Aleks pojawiają się na Zamku.

Scenarzyści serialu postanowili zaskoczyć widzów. Już na jesieni Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski)
przestanie być kawalerem. Wybranką jego serca zostanie Berenika (Maria Konarowska)
, z którą przed wakacjami zażarcie walczył o wpływy w firmie. Artur zaprasza gości na niezwykłe przyjęcie na Zamku, nie mówiąc im o prawdziwym celu spotkania.

Wszyscy zbierają się w pustej sali, w której znajduje się wyłącznie ekran. Nikt nie wie, czego się spodziewać. W pewnym momencie na monitorze pojawia się nagranie Artura i Bereniki. Upiornie ucharakteryzowani informują przybyłych, że rozpoczyna się noc wampirów, a o północy wydarzy się coś specjalnego.

Stefanii, asystentka Artura zaczyna rozdawać gościom krwistoczerwone napoje i zaprasza do zabawy. Na sali pojawiają się również kelnerzy i barmani w przebraniach z epoki. Zaczynają rozdawać kostiumy i rekwizyty, aby wszyscy goście mogli przenieść się do średniowiecznego świata wampirów.

Na sali panuje konsternacja. Wielu gości widzi się pierwszy raz od dawna. Anna z zazdrością obserwuje szczęście Patryka i Emilki. Dowiaduje się, że Bartkowi również się układa. W pewnym momencie podchodzi do niej Paweł, a to nie podoba się Kindze i Marysi, które obserwują ich z oddali.

Na przyjęciu pojawiają się byłe dziewczyny Artura: Edyta, Kaja, Amelka, co też nie wróży nic dobrego. Zakochani obserwują wszystkich z ukrycia, zaciemnionego balkonu.

O północy Artur i Berenika wyłaniają się z kłębów dymu. Informują, że wybiła ich godzina. Zdradzają, że tego wieczora wezmą ślub. Goście są zupełnie zaskoczeni. Nikt nie spodziewał się, że jakakolwiek kobieta będzie potrafiła zaciągnąć Kulczyckiego do ołtarza. Rozpoczyna się ceremonia na wspaniałym ołtarzu. Padają słowa sakramentu i następuje wymiana obrączek. Artur całuje pannę młodą.

Co się wydarzyło się między Arturem i Bereniką? Jak doszło do tego ślubu? Czy sprawdzi się powiedzenie, że kto się czubi ten się lubi?

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także