Trwa ładowanie...
d125bzb
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Barwy szczęścia. Tomek szantażuje Mariolę. Chce pokazać mediom pikantne nagranie (odcinek 2097 - streszczenie)

W 2097. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tomek spróbuje odzyskać "ukochaną", jednak ta go odtrąci. Mężczyzna postanowi się zemścić i zacznie szantażować Mariolę. Zagrozi, że przekaże mediom nagrany przez nich pikantny filmik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barwy szczęścia, odcinek 2097
Barwy szczęścia, odcinek 2097 (Artrama)
d125bzb

Barwy szczęścia (odcinek 2097 - streszczenie) - 20.09.2019

Agatę odwiedza Miriam, pilotka i znajoma Szumana. Pokazuje jej stworzoną przez Pawła aplikację dla niepełnosprawnych. Zarobione dzięki start-upowi pieniądze Piasecki przekazuje dawnej dziewczynie. Chce zwrócić jej fundusze, które straciła w związku z produkcją filmu. To ma być pierwsza rata. Gawron znowu nie dociera na nagranie. Żabcia oskarża Justina i Patryka o to, że dostarczają Ryśkowi narkotyki. Ma to poważne skutki.

Zszokowana Mariola zrywa z młodym Kanadyjczykiem, a Agata i Hubert wyrzucają Patryka z domu. Tomek nie przestaje szantażować Marioli. Chce przekazać mediom pikantne nagranie z udziałem byłej dziewczyny.

d125bzb

- Potrzebuję kasy. Pół bańki. Na dalsze leczenie…
- I ja mam ci je dać? Chyba zwariowałeś! Tomek, ty się powinieneś leczyć, ale na głowę! Stalkujesz mnie, wysyłasz wulgarne filmiki, a teraz przychodzisz do mnie z taką prośbą?
- To nie jest prośba, Mariola…
- To tylko układ biznesowy. Ty mi dajesz pół bańki, a ja pilnuję, żeby ten filmik nie trafił w nieodpowiednie ręce. Na przykład do magazynu "Szok" i ich portalu. Myślisz, że po takim skandalu nadal mogłabyś pracować w telewizji? W sumie zawsze możesz wrócić do handlu mięsem.
- Jesteś obrzydliwy! Nie wiem, jak mogłam być z takim podłym człowiekiem.
- Tik, tak... Twój czas się kończy jutro!

Władek wpada na trop kolejnej afery z udziałem Bednarka. Odkrywa, że dziekan promuje pracę, która jest plagiatem. Iza i Bożena zaprzyjaźniają się. Młoda malarka nieoczekiwanie trafia do szpitala i prosi Stańską, by odebrała jej córkę z przedszkola. W hotelu Paulinka szuka kontaktu z Sadowskim.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Barwy szczęścia - odcinek 2097 - piątek, 20.09.2019, o godz. 20:10 TVP2

d125bzb

Podziel się opinią

Share
d125bzb
d125bzb