Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
barwy szczęścia
oprac. Anna Ryta
20-09-2019 07:11

Barwy szczęścia. Tomek szantażuje Mariolę. Chce pokazać mediom pikantne nagranie (odcinek 2097 - streszczenie)

W 2097. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tomek spróbuje odzyskać "ukochaną", jednak ta go odtrąci. Mężczyzna postanowi się zemścić i zacznie szantażować Mariolę. Zagrozi, że przekaże mediom nagrany przez nich pikantny filmik.

Barwy szczęścia. Tomek szantażuje Mariolę. Chce pokazać mediom pikantne nagranie (odcinek 2097 - streszczenie)Źródło: Artrama
d4l1e56
d4l1e56

Barwy szczęścia (odcinek 2097 - streszczenie) - 20.09.2019

Agatę odwiedza Miriam, pilotka i znajoma Szumana. Pokazuje jej stworzoną przez Pawła aplikację dla niepełnosprawnych. Zarobione dzięki start-upowi pieniądze Piasecki przekazuje dawnej dziewczynie. Chce zwrócić jej fundusze, które straciła w związku z produkcją filmu. To ma być pierwsza rata. Gawron znowu nie dociera na nagranie. Żabcia oskarża Justina i Patryka o to, że dostarczają Ryśkowi narkotyki. Ma to poważne skutki.

Zszokowana Mariola zrywa z młodym Kanadyjczykiem, a Agata i Hubert wyrzucają Patryka z domu. Tomek nie przestaje szantażować Marioli. Chce przekazać mediom pikantne nagranie z udziałem byłej dziewczyny.

- Potrzebuję kasy. Pół bańki. Na dalsze leczenie…
- I ja mam ci je dać? Chyba zwariowałeś! Tomek, ty się powinieneś leczyć, ale na głowę! Stalkujesz mnie, wysyłasz wulgarne filmiki, a teraz przychodzisz do mnie z taką prośbą?
- To nie jest prośba, Mariola…
- To tylko układ biznesowy. Ty mi dajesz pół bańki, a ja pilnuję, żeby ten filmik nie trafił w nieodpowiednie ręce. Na przykład do magazynu "Szok" i ich portalu. Myślisz, że po takim skandalu nadal mogłabyś pracować w telewizji? W sumie zawsze możesz wrócić do handlu mięsem.
- Jesteś obrzydliwy! Nie wiem, jak mogłam być z takim podłym człowiekiem.
- Tik, tak... Twój czas się kończy jutro!

Władek wpada na trop kolejnej afery z udziałem Bednarka. Odkrywa, że dziekan promuje pracę, która jest plagiatem. Iza i Bożena zaprzyjaźniają się. Młoda malarka nieoczekiwanie trafia do szpitala i prosi Stańską, by odebrała jej córkę z przedszkola. W hotelu Paulinka szuka kontaktu z Sadowskim.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Barwy szczęścia - odcinek 2097 - piątek, 20.09.2019, o godz. 20:10 TVP2

d4l1e56
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l1e56