Trwa ładowanie...

"Barwy szczęścia": Ten aktor rozkochał w sobie kobiety jedną rolą!

Share
"Barwy szczęścia": Ten aktor rozkochał w sobie kobiety jedną rolą!
Źródło: Monolith Films
d3e1y8l

[

]( http://www.fakt.pl )
Leszek Teleszyński w latach 70. rozkochał w sobie tysiące kobiet, które uwiódł rolą przystojnego i kochającego na zabój ordynata Michorowskiego w filmie "Trędowata". Teraz aktor dołączył do obsady *"Barw szczęścia".*

d3e1y8l

Jakiś czas temu aktor opowiedział zabawną anegdotę o kultowej już roli. – Najdziwniejsza przygoda spotkała mnie w domu.

Zdarzyło się, że pokazywano w telewizji „Trędowatą”. Moja żona, choć widziała film wcześniej, tym razem zapatrzyła się w ekran. Nie lubię siebie oglądać w filmach. Zawsze bym coś poprawił. Zacząłem wściekły chodzić po pokoju… A żona na to: przestań łazić, bo mi ordynata zasłaniasz!

Potem aktor wystąpił m.in. w filmach: „Potop” i „Ogniem i mieczem”, a szerszej publiczności dał się poznać dzięki roli senatora Jerzego Kowalskiego w serialu „Złotopolscy”.

Teraz Leszek Teleszyński dołączył do obsady „Barw szczęścia”. Aktor wcieli się w pełnego energii i optymizmu Konrada Mazurskiego, przyjaciela Jerzego Marczaka (Bronisław Wrocławski)
z czasów młodości. Mazurski okaże się właścicielem firmy Argo Park, która zajmuje się architekturą zieleni. Mężczyzna zakłada właśnie w Białymstoku oddział firmy i zaproponuje bezrobotnemu przyjacielowi pracę.

d3e1y8l

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Co celebryci wiedzą o ekonomii? Sprawdzą to!

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3e1y8l

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3e1y8l

Podziel się opinią

Share
d3e1y8l
d3e1y8l