Trwa ładowanie...
11-02-2016 10:00

"Barwy szczęścia", sezon 9: miłosne zawirowania w hicie TVP2

Share
"Barwy szczęścia", sezon 9: miłosne zawirowania w hicie TVP2Źródło: ARTRAMA
d3chp8p

Cztery pary i cztery burzliwe historie. Bohaterowie "Barw szczęścia" staną przed kolejnymi problemami, które mogą na zawsze zmienić ich przyszłość. Zakazane uczucie, niespodziewane wyznanie i bolesne oskarżenia - co wydarzy się w kolejnych odcinkach hitu TVP2?

Wbrew rozsądkowi Natalia (Maria Dejmek)
wdaje się w romans ze swoim żonatym szefem - Oliwierem (Mikołaj Krawczyk)
. Bohaterowie zostaną przyłapani na gorącym uczynku, a łączące ich bliskie relacje przestaną być tajemnicą. Co zwycięży: rozsądek czy uczucie?

Pod znakiem zapytania staje natomiast planowany od dawna ślub Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki). Dominika (Aleksandra Woźniak), wyznaje mężowi miłość i sugeruje, że nie da mu rozwodu.

d3chp8p

Tymczasem Waleria (Ewa Ziętek) ma coraz więcej podejrzeń dotyczących Stefana (Krzysztof Kiersznowski). Nie wierzy w jego uczciwość i oskarża Górkę o romans z Urszulą (Bożena Stachura)!

Z kolei Kornelia (Katarzyna Herman) nieoczekiwanie chce zakończyć swój związek z Bartkiem (Bartosz Gelner). Czy chłopak tak łatwo zapomni o swojej największej miłości? Ciąg dalszy zawirowań uczuciowych zobaczymy w kolejnych odcinkach "Barwach szczęścia".

d3chp8p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3chp8p