Trwa ładowanie...

"Barwy szczęścia", odcinki 1516-1520, 17-21.10.2016: trudne wyznania

Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

dxq1lyz
dxq1lyz

Jola (Małgorzata Potocka) wróci w końcu z podróży do Indii - szczęśliwa, beztroska i kompletnie odmieniona. Po przyjeździe Kozłowska odkryje, że pod jej nieobecność Janek (Przemysław Redkowski) spotykał się z Konstancją (Aldona Orman)
. Bohaterka uzna, że oboje połączył romans. Kozłowski, by udowodnić swoją niewinność, będzie musiał się nieźle natrudzić. Tymczasem Jola zacznie w klubie ćwiczyć jogę pod okiem młodego, przystojnego trenera. A Janek, widząc oboje na macie, od razu wybuchnie zazdrością.

Problemy czekają także Sebastiana (Kacper Krupski). Kowalski wyjedzie z córką (Helena Englert) na krótkie wakacje, ale ich podróż szybko się zakończy. Dziewczyna niespodziewanie zemdleje na jednym z postojów. Magda (Honorata Witańska)
odkryje, że nastolatka jest osłabiona, bo niemal każdego dnia rani się żyletką i traci przez to krew.

Z kolei Angela nadal nie będzie chciała rozmawiać z bliskimi o swoich problemach. Nie bierze też pod uwagę wizyty u terapeuty. Zdesperowana Zwoleńska opowie dziewczynie o koszmarze, który sama przeżyła. Bohaterka będzie liczyć na to, że zachęci tym Angelę, by również się otworzyła i obdarzyła ją zaufaniem. Po kilku próbach nastolatka wyzna w końcu, że to z jej winy doszło do wypadku, w którym zginęła jej matka.

Czy Magda i Sebastian zdołają Angeli pomóc i sprawią, że dziewczyna odzyska uśmiech? Zobaczcie powyższy zwiastun najbliższych odcinków serialu "Barwy szczęścia" (tutaj sprawdzisz aktualny program telewizyjny).

Artrama
Źródło: Artrama
dxq1lyz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxq1lyz