Trwa ładowanie...

"Barwy szczęścia", odcinki 1511-1515, 10-14.10.2016: dwie dziewczyny i dwie tragedie

W kolejnych odcinkach hitu do obsady dołączy Natalia Klimas. Aktorka zagra Brygidę - szefową Władka. Jednak to nie ona znajdzie się w centrum zainteresowania. Wszystko przez serię napadów, która wstrząśnie bohaterami. Co jeszcze wydarzy się w "Barwach szczęścia" w odcinkach 1511-1515?

Share
d15yrhe

Angela (Helena Englert), córka Sebastiana, postanowi wrócić do Kanady. Nastolatka nawet nie spróbuje porozumieć się ze swoją jedyną rodziną - ojcem oraz babcią. Kowalski (Kacper Krupski) zorientuje się w końcu, że jego córka jest bliska załamania. Okaże się, że dziewczyna ukrywa w swoim pokoju żyletkę i codziennie zadaje sobie rany. Czy bliscy zdołają Angeli pomóc? I sprawią, że odzyska nadzieję oraz radość życia?

Tymczasem Bożena (Marieta Żukowska)… przeżyje próbę gwałtu! Bohaterka zostanie brutalnie zaatakowana w trakcie spaceru i trafi do szpitala z ciężkim urazem głowy. Okoliczni mieszkańcy uznają, że za napad odpowiadają uchodźcy. Basia (Sławomira Łozińska) i Zenek (Jan Pęczek) od razu staną w obronie gości, ale w ciągu kilku kolejnych godzin dom Grzelakowej otoczy wściekły tłum i na Zacisznej o mało nie dojdzie do linczu.

Tymczasem gwałciciel zaatakuje ponownie i tym razem za cel weźmie Kasię Górkę (Katarzyna Glinka)! Czy dziewczyna zdoła się obronić? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Barw szczęścia". Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun tego, co czeka bohaterów.

d15yrhe
Artrama
Źródło: Artrama
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d15yrhe

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15yrhe
d15yrhe