"Barwy szczęścia": Marek Molak po raz kolejny został ojcem

"Barwy szczęścia": Marek Molak po raz kolejny został ojcem
Źródło zdjęć: © ONS.pl

11.08.2019 14:14, aktual.: 11.08.2019 14:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marek Molak, gwiazda serialu "Barwy szczęścia", po raz drugi został ojcem. Aktor podzielił się radosną nowiną na Instagramie.

"Barwy szczęścia": Marek Molak po raz kolejny został ojcem

10 sierpnia Marek Molak i jego partnerka Dana zostali rodzicami. Chłopiec urodził się o 2:25, a aktor podzielił się tą wspaniałą wiadomością na swoim profilu na Instagramie. Zamieścił zdjęcie, na którym trzyma w objęciach syna. Jak się okazało, nadał mu imię po tacie.

"Krąg Życia. Marek Daniel 10.08.2019, 2:25. Nie wiem nawet, co powiedzieć #newborn #proud #dumnytata #marekmolak" - napisał.

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" wie, z czym się wiąże ojcostwo, ponieważ nie jest to jego pierwsze dziecko. Aktor po raz pierwszy został tatą w 2013 r. Ze związku z tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz ma syna, Krzysztofa. Para jednak rozstała się w 2016 r.

Marek Molak od 2017 r. spotyka się z Daną, która z pochodzenia jest Ukrainką. Aktor często publikuje wspólne zdjęcia z partnerką na swoim profilu na Instagramie. Podkreśla, że jest ona miłością jego życia. Para poznała się, gdy Molak pomagał koledze w prowadzeniu restauracji i pracował jako dostawca pizzy. Pewnego dnia dostarczył zamówienie pięknej kobiecie z Ukrainy. Ponoć była to miłość od pierwszego wejrzenia, a już tydzień później podjęli decyzję o zamieszkaniu razem.

Kim jest Marek Molak?

Marek Molak jest aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym oraz dubbingowym. Od 2007 r. występuje w roli Huberta Pyrki w serialu "Barwy szczęścia".

Molak występuje także jako wokalista w zespole rockowym AvA, z którym nagrał minialbum, wydany w maju 2011 r. W 2016 r. wydał ze swoim zespołem debiutancki album długogrający, zatytułowany "Po drugiej stronie", wydany nakładem Universal Music Polska. Jest autorem piosenki "Spacer", wykonywanej przez fikcyjny zespół The Gites z serialu "Barwy szczęścia".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także