Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Ksiądz Tadeusz rzuca kapłaństwo (odcinek 2093 - streszczenie)

W 2093. odcinku serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz decyduje się zrzucić sutannę. Poprosi Radka, aby ten pomógł mu znaleźć pracę.

Share
Barwy szczęścia. Ksiądz Tadeusz rzuca kapłaństwo (odcinek 2093 - streszczenie)
Źródło: Artrama
d1wdnfc

Barwy szczęścia (odcinek 2093 - streszczenie) - 16.09.2019

Ksiądz Tadeusz postanawia porzucić kapłaństwo. Do zmiany decyzji nie potrafią przekonać go ani wierni, ani ksiądz dziekan. Poprosi Radka, by dał mu pracę.
- Może potrzebujecie pomocnika? (...) Mogę pomagać w kuchni, dbać o zamówienia, mam prawo jazdy i chyba umiem rozmawiać z ludźmi.
- Zaraz, chyba nie rozumiem...
- Rozumiesz... Wiem, że to szok, ale zaczynam wszystko od nowa. To już postanowione!

Tymczasem Bożena i Bruno wybierają się na aukcję charytatywną obrazów Izy Małek. Na miejscu okazuje się, że pomylili terminy. Malarka zaprasza ich do siebie na herbatę. Na Stańskich robi wrażenie więź, która łączy kobietę z córeczką. Okazuje się, że kłopoty zdrowotne Iwony to skutek ciężkiej pracy na Ukrainie.

d1wdnfc

Niestety, nie może ona wracać do zdrowia w rodzinnym domu, ponieważ Staś choruje na grypę. Marek z radością przyjmuje dziewczynę pod swój dach i zapewnia jej opiekę. Aldona i Basia bezskutecznie proszą dyrektor Kujawiak o ulgowe traktowanie Aleksa i Johna, którzy po wypadku wrócili już do szkoły. Tego samego dnia nauczycielka zjawia się w Zdrówku i zaczyna bezpardonowo flirtować z Borysem.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Barwy szczęścia - odcinek 2093 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20:10 TVP2

d1wdnfc

Podziel się opinią

Share
d1wdnfc
d1wdnfc