Trwa ładowanie...
ycipk-4g4qrj
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Barwy szczęścia. Ksiądz Tadeusz ma kryzys wiary (odcinek 2091 - streszczenie)

W 2091. odcinku serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz będzie miał odprawić mszę w intencji Moniki. Tuż przed jej rozpoczęciem zwierzy się Walerii ze swojego kryzysu wiary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barwy szczęścia, odcinek 2091
Barwy szczęścia, odcinek 2091 (Artrama)
ycipk-4g4qrj

Barwy szczęścia (odcinek 2091 - streszczenie) - 12.09.2019

Stan Agaty (Natalia Zambrzycka) jest stabilny, ale lekarze zabraniają jej wyjazdu za granicę. Ostatecznie po Iwonę (Izabela Zwierzyńska) na Ukrainę zgadza się pojechać Marek. Z kolei Szuman przekazuje Pyrce, że już nie musi martwić się o Pawła. Mówi, że chłopak odwiedził go i poznał jego sąsiadkę Miriam. Mariola idzie do Pyrków, by oddać Hubertowi portfel, który ten zostawił w "Feel Good" podczas nagrania programu. Justin jest o nią zazdrosny.

Tymczasem do "Feel Good" powróci Renata (Anna Mrozowska) - oszustka i złodziejka, przez którą Radek (Filip Kosior) został kiedyś postrzelony. Dziewczyna wyzna, że właśnie wyszła z więzienia i poprosi Morawskiego, by ją zatrudnił. Radek i Lidka (Emilia Warabida) będą w szoku.

ycipk-4g4qrj

- Mam ci dać pracę?! Ty chyba oszalałaś.
- Wynoś się stąd i więcej się nie pokazuj! Masz tupet, żeby tu wracać i jeszcze prosić Radka o pomoc!
- Bez znajomości nikt nie zatrudni dziewczyny z wyrokiem! (...) Proszę, przynajmniej ty daj mi szansę - Renata się jednak nie podda.

Tymczasem ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) ma odprawić mszę w intencji Moniki. Tuż przed jej rozpoczęciem zwierza się Walerii ze swojego kryzysu wiary.

- Chciałbym powiedzieć, że jest w tym jakiś głębszy sens, że pan Bóg ma jakiś inny plan dla Moniki. Ale sam w to nie wierzę. Nie umiem już rozmawiać z panem Bogiem. Wybaczcie mi moją słabość, wybaczcie, że was zawiodłem...

Stojąc przy ołtarzu, duchowny zauważa, że w kościele nie ma Walawskiego. Władek, Darek, Jola i pozostali wierni widzą natomiast, jak silne emocje targają księdzem. Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Barwy szczęścia".

ycipk-4g4qrj

Barwy szczęścia - odcinek 2091 - czwartek, 12.09.2019, o godz. 20:10 TVP2

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4g4qrj

ycipk-4g4qrj
ycipk-4g4qrj