Trwa ładowanie...

Barwy szczęścia. Klara zostanie aresztowana (odcinek 2100 - streszczenie)

W 2100. odcinku serialu "Barwy szczęścia" największe problemy czekają Huberta. Klara, tuż przed powrotem do Polski, zostanie niespodziewanie aresztowana.

Share
Barwy szczęścia. Klara zostanie aresztowana (odcinek 2100 - streszczenie)Źródło: Artrama
d33a2vo

W domu Pyrków w końcu następuje zgoda. Agata, Patryk i Hubert czekają na powrót Marysi z Klarą z USA. Tuż przed wejściem na pokład samolotu kobieta wpada jednak w poważne kłopoty i zostanie nagle aresztowana. Przerażony Pyrka zatrudni od razu mecenas Paszkowską (Olga Bończyk). Marysia (Antonina Niewierowska) trafi za to pod opiekę konsulatu w Nowym Jorku, a później urzędnicy odeślą małą do kraju. O co zostanie w końcu oskarżona Klara i kiedy sama powróci do domu?

Franek wraca do intensywnych treningów z Celiną. Gdy słabnie, Regina zabrania mu ćwiczeń. W nowym Feel Good dochodzi do sprzeczki między Falkowskim a Renatą. Powodem jest skarga klienta. Do tego barmanka dowiaduje się, że kelner Tadeusz jest byłym księdzem.

Bożena odbiera wiadomość od Izy, która informuje ją o zawieszeniu działalności. Zaniepokojona Stańska próbuje skontaktować się z malarką i odkrywa, że sprzedała ona galerię.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Barwy szczęścia - odcinek 2100 - środa, 25.09.2019, o godz. 20:10 TVP2

d33a2vo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33a2vo
d33a2vo