Trwa ładowanie...

"Barwy szczęścia": Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski rozstali się przez znanego młodego aktora?

Share
"Barwy szczęścia": Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski rozstali się przez znanego młodego aktora?
Źródło: AKPA
dylm7ip

Wciąż nie cichną echa rozstania Katarzyny Sawczuk i Antoniego Królikowskiego. Koniec związku serialowych gwiazd obwieściła niedawno prasa brukowa. Wydawałoby się, że już nic nie zaskoczy fanów pary. A jednak! Na jaw wychodzą kolejne zadziwiające szczegóły. Wygląda na to, że za nagłym zerwaniem stoi młody aktor, który od kilku miesięcy jest w centrum zainteresowania. O kim mowa?

Według ostatnich doniesień, wszystkiemu winny jest... Nikodem Rozbicki. Widzowie znają go z takich telewizyjnych hitów jak "Singielka", "Powiedz TAK!", "Ojciec Mateusz" czy "rodzinka.pl". Podziwiać go też można było w 5. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 24-latek od razu podbił serca nastolatek. Chociaż po udziale w show Polsatu łączono go z partnerką z parkietu, Agnieszką Kaczorowską, wiele wskazuje na to, że jego serce podbiła inna piękność znana z małego ekranu.

Mówi się, że to przez niego Królikowski pożegnał narzeczoną. Kolorową prasę obiegły zdjęcia Sawczuk, która z wielkimi torbami opuszcza mieszkanie gwiazdora. Jak podał wówczas "Fakt", dziewczyna wyprowadziła się z domu w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Podobno Antek nie mógł znieść, że serialowa Julita z "Barw szczęścia" notorycznie flirtuje z innymi mężczyznami. Teraz okazało się, że chodziło o idola nastolatek.

dylm7ip

- Nikodem nie mógł oprzeć się Kasi. Ale zrodziło to towarzyski niesmak. On i Antek byli serdecznymi kolegami. Teraz na ich przyjaźni pojawiła się poważna rysa, może jak minie odpowiednio dużo czasu, wrócą do kumpelskich relacji i zakopią topór wojenny - czytamy na łamach "Faktu".

Przypomnijmy, że wcześniej gwiazdę hitu Dwójki łączono m.in. z Maćkiem Musiałem. Wydawało się, że związek z Królikowskim nie jest jedynie chwilowym zauroczeniem. Zakochani nie odstępowali się bowiem na krok. Najbliżsi aktora od razu zaakceptowali jego wybrankę i przyjęli do rodziny. Nawet razem wyjechali na wakacje. Niestety, wszystko zmieniło się w jednej chwili.

Sawczuk i Królikowski wciąż nie potwierdzili oficjalnie sensacyjnych doniesień na swój temat. Trudno jednak nie zauważyć, że odkąd pojawiły się informacje o rozstaniu, na próżno szukać ich razem na salonach. Para przestała też dzielić się wspólnymi zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czyżby rzeczywiście coś było na rzeczy?

SPRAWDŹ, KIEDY MOŻNA ZOBACZYĆ "BARWY SZCZĘŚCIA"

Zobacz także: #gwiazdy: Antoni Królikowski rozstał się z dziewczyną

dylm7ip

Podziel się opinią

Share
dylm7ip
dylm7ip