Trwa ładowanie...

"Barwy szczęścia": Joanna Moro wspiera Jacka Rozenka. "Zawsze uśmiechnięty i z energią, niezależnie od pogody"

Obsada "Barw szczęścia" najwyraźniej jest bardzo zgraną ekipą. Koledzy z planu wspierają Jacka Rozenka w powrocie do zdrowia. Ciepłych słów pod jego adresem nie szczędzi Joanna Moro.

"Barwy szczęścia": Joanna Moro wspiera Jacka Rozenka. "Zawsze uśmiechnięty i z energią, niezależnie od pogody"Źródło: Forum
djoxxdn
djoxxdn

Wiadomości o przebytym przez Jacka Rozenka udarze i jego problemach zdrowotnych poruszyło środowisko artystyczne i fanów. Szczęśliwie wraca stopniowo do zdrowia i wielu trzyma kciuki za powodzenie jego rehabiltacji.

Najlepszym dowodem na to był filmik, który opublikowała w mediach społecznościowych Adrianna Biedrzyńska. Pozdrowił w nim fanów i podziękował za wsparcie, a także zapowiedział, trzymając scenariusz w ręce, że już pracuje nad kolejnymi odcinkami "Barw szczęścia".

Biedrzyńska nie jest jedyną koleżanką z serialu, która wspiera aktora i kibicuje mu w walce o powrót do zdrowia. Kciuki za Jacka Rozenka trzyma także Joanna Moro, która partneruje mu na ekranie.

djoxxdn

- Jacek zawsze dbał o zdrowie, wpada na spektakl czy na plan zdjęciowy zawsze uśmiechnięty i z energią, niezależnie od pogody. Uwielbiam z nim błyskotliwe rozmowy, dowcipne i mądre jednocześnie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Aktorka kibicuje też koledze z planu, by wrócił do serialu tak szybko, jak to będzie możliwe. - Mam nadzieję, że wkrótce zarówno Zosi, jak i Chowańskiemu ułoży się serialowe życie, oboje są na "zakręcie". Widzowie nam bardzo kibicują, więc...pozostaje tylko czekać na nowe wątki i...na szybki powrót do zdrowia Jacka. Tęsknimy za tobą - dodała na łamach tabloidu.

djoxxdn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djoxxdn