Trwa ładowanie...
d2ew585

"Barwy szczęścia": Edyta Herbuś dołączyła do obsady serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Barwy szczęścia": Edyta Herbuś dołączyła do obsady serialu
(AKPA)
d2ew585

Edyta Herbuś ma powody do zadowolenia. Tancerka ma coraz częściej okazję do zaprezentowania aktorskich umiejętności. Dołączyła do obsady kolejnego serialu TVP.

Herbuś jest coraz bardziej doceniana w Telewizji Polskiej. Najpierw zagościła w domach telewidzów w serialu "Klan", później zagrała w zrealizowanym z rozmachem "Bodo". Teraz dołączyła do obsady kolejnej hitowej produkcji TVP.

- Mogę jedynie potwierdzić, że Edyta Herbuś dołączy do obsady "Barw szczęścia", a odcinki z jej udziałem widzowie zobaczą pod koniec września. Jest za wcześnie, by zdradzać, kogo zagra i jak potoczy się wątek jej bohaterki - powiedziała "Super Expressowi" Karolina Baranowska z ATM Grupy, firmy odpowiedzialnej za serial.

d2ew585

Z medialnych doniesień wiadomo już jednak, w jaką postać się wcieli Herbuś. Zagra piękną Stellę, która niespodziewanie pojawi się w życiu Łukasza (Michał Rolnicki). Kobieta zgłosi się do niego i stwierdzi, że obawia się o swoje życie. Co ją spotka? Czy Łukasz jej pomoże? Dowiemy się tego z odcinków "Barw szczęścia" emitowanych po wakacjach.

Zobacz także: Edyta Herbuś o swojej roli w serialu "Bodo"

d2ew585

Podziel się opinią

Share
d2ew585
d2ew585