Trwa ładowanie...
ycipk-2b03u6
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Barwy szczęścia. Dominika próbuje zbliżyć się do Sebastiana (odcinek 2092 - streszczenie)

W 2092. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika zwierzy się ze swoich rozterek Damianowi. Mężczyzna poradzi jej, aby wymogła na Kowalskim jak najszybszy ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barwy szczęścia, odcinek 2092
Barwy szczęścia, odcinek 2092 (Artrama)
ycipk-2b03u6

Barwy szczęścia (odcinek 2092 - streszczenie) - 13.09.2019

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) modli się o wytrwanie w wierze. Zwierza się Aldonie, że chce porzucić kapłaństwo. Natomiast Dominika (Karolina Chapko) próbuje zbliżyć się do Sebastiana (Kacper Krupski), ale on ją odtrąca. Rozżalona dziewczyna zwierza się ze swoich problemów Damianowi (Michał Lesień). On radzi, by zabezpieczyła swoją przyszłość i wymogła na Kowalskim szybki ślub.

- Chcesz wierzyć, że w końcu trafił ci się księciunio z bajki, twoja sprawa. Ja tylko chcę ci powiedzieć jedno: dla niego zawsze będziesz dziwką, Dominika. I nikim więcej!

ycipk-2b03u6

Od słowa do słowa Damian zacznie "przyjaciółkę" buntować. Gdy Dominika wspomina o ślubie, jej ukochany jest w szoku.

- Udowodnij, że naprawdę mnie kochasz. Ożeń się ze mną! (...) Nie chcę cię przypierać do muru, ale zbyt wielu facetów już mnie oszukało. (...) Nie jestem rzeczą, którą można wyrzucić, jak się znudzi. Mam swoją godność i uczucia jak każdy.

Tymczasem Bożena i Bruno odwiedzają klinikę leczenia niepłodności. Dowiadują się, jakie procedury musieliby przejść, by zostać rodzicami. Nie są przekonani do leczenia za pomocą inwazyjnych metod. Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnych odcinków serialu "Barwy szczęścia".

Barwy szczęścia - odcinek 2092 - piątek, 13.09.2019, o godz. 20:10 TVP2

ycipk-2b03u6

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2b03u6

ycipk-2b03u6
ycipk-2b03u6