Trwa ładowanie...
d37ewq7

"Barwy szczęścia": co wydarzy się w 10. sezonie serialu?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Barwy szczęścia": co wydarzy się w 10. sezonie serialu?
(ARTRAMA)
d37ewq7

Ślub, niechciana ciąża i niespodziewane rozstanie - 10. sezon "Barw szczęścia" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Serial wraca na antenę TVP2 już 22 sierpnia i tak, jak dotąd, widzowie będą mogli spotykać się z jego bohaterami aż pięć razy w tygodniu. A co dokładnie wydarzy się w premierowych odcinkach?

Amelia (Stanisława Celińska) zostanie szczęśliwą panną młodą i żoną Tomasza (Kazimierz Mazur). Na uroczystości zjawi się niespodziewany, a zarazem dawno niewidziany gość. O kim mowa?

Tymczasem Kasia (Katarzyna Glinka) z radością będzie obserwowała, jak miłość jej ojca (Krzysztof Kiersznowski) i Walerii (Ewa Ziętek) rozkwita, mimo ostatnich licznych przeciwności. Niestety, teraz to ją spotkają same rozczarowania. Cios nadejdzie z nieoczekiwanej strony.

d37ewq7

Nad związkiem Górki i Łukasza (Michał Rolnicki) pojawią się czarne chmury. Sadowski zacznie naciskać na ukochaną, by przenieśli się do Otwocka i zamieszkali z jego rodzicami. Ukochana jednak stanowczo odmówi. Czy szykuje się rozstanie?

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze spotka bohaterów "Barw szczęścia", zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun 10. sezonu.

SPRAWDŹ, KIEDY MOŻNA OGLĄDAĆ "BARWY SZCZĘŚCIA"

d37ewq7

Podziel się opinią

Share
d37ewq7
d37ewq7