Trwa ładowanie...

"Barwy szczęścia": Beata Ścibakówna o karierze aktorskiej córki

Share
"Barwy szczęścia": Beata Ścibakówna o karierze aktorskiej córki
Źródło: AKPA
dg5d0tv

Kolejne dziecko gwiazd podbija show-biznes. Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki, nie udziela jej jednak żadnych wskazówek. Helenę będzie można niedługo podziwiać w hicie TVP. Jak artystka ocenia poczynania swojej pociechy?

Helena Englert, córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, ma obecnie 16 lat i wkrótce rozpocznie naukę w liceum. Nie podjęła jeszcze decyzji odnośnie do przyszłości zawodowej, próbuje jednak swoich sił w aktorstwie. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia" i rozpoczęła pracę na planie.

dg5d0tv

W hicie Jedynki Helena wcieli się w postać Angeli - córki Sebastiana i koleżanki Kajtka i Oliwki (Jakub Dmochowski i Wiktoria Gąsiewska)
. Nowe odcinki serialu będzie można oglądać od końca sierpnia na antenie TVP2. Zobaczymy w nich także pociechę gwiazdorskiej pary.

Beata Ścibakówna nie była zaskoczona decyzją córki o występie przed kamerami. W rozmowie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle przyznała, że to naturalne pragnienie u osoby, która wychowała się w aktorskiej rodzinie i od najmłodszych lat przebywała w środowisku filmowców.

Mówiło się, że Helena zawdzięcza rolę w hicie Dwójki sławnym rodzicom. Ile w tym prawdy?

dg5d0tv

Podziel się opinią

Share
dg5d0tv
dg5d0tv