Trwa ładowanie...

Bartek Jędrzejak krytycznie o absurdzie związanym z maseczkami: "Nie rozumiem głupoty!"

Bartek Jędrzejak opisał jedno z ostatnich wydarzeń na lotnisku w Poznaniu. Pasażer otrzymał mandat od policji za to, że nie chciał założyć w samolocie maseczki. W związku z zaistniałą sytuacją przestał rozumieć sens panujących obostrzeń.

Bartek Jędrzejak nie widzi logiki w obostrzeniachBartek Jędrzejak nie widzi logiki w obostrzeniachŹródło: ONS.pl
d2sk8ab
d2sk8ab

Bartek Jędrzejak opowiedział o zdarzeniu na lotnisku Ławica w Poznaniu, gdy jeden z pasażerów zbuntował się i odmówił noszenia maseczki na pokładzie samolotu. Awanturował się z personelem, aż musiały interweniować odpowiednie służby. Podróżny otrzymał mandat.

Prezentera pogody zadziwia jednak brak konsekwentnego myślenia co do maseczek. Trzeba je zdejmować w czasie spożywania posiłku. Jędrzejak dopatrzył się, że można wtedy oszukać przepisy i jeść oraz pić cały czas trwania podróży. Wtedy nie ma konieczności ciągłego noszenia maseczki.

"Lotnisko Ławica w Poznaniu. Wielka awantura w samolocie. Interwencja, służby, kasa za mandat. Pasażer nie chciał założyć maseczki w samolocie. Rozumiem. Covid, epidemia, nakazy, zakazy, obowiązki. Trzeba przestrzegać. Nie rozumiem jednak głupoty! I nie chodzi tu o pasażera" - napisał w treści posta na Instagramie.

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

"Z jednej strony w samolocie obowiązują maseczki na twarzy. Trudno się jednak leci kilka godzin w maseczce, wdychając ten syf, który wydychamy (przerobiłem to). Z drugiej strony, kiedy podczas lotu realizowany jest serwis, czyli podaje się albo sprzedaje posiłki i napoje, wszyscy ściągają maseczki. Wtedy przez naprawdę długą chwilę, jedząc i pijąc, siedzą bez. Możesz np. w samolocie cały czas zamawiać coś do jedzenia i picia i wtedy cały lot będziesz siedział bez maseczki. Nie dziwię się, że pasażer zrobił awanturę u mnie. Głupota też powoduje duży poziom napięcia i irytacji! - dodał.

d2sk8ab

Niedawno Piotr Gąsowski też negował przepisy bezpieczeństwa obowiązujące w samolotach w czasie pandemii koronawirusa. Szczególnie nie rozumiał, jak można utrzymać dystans społeczny, podczas gdy wszystkie miejsca na pokładzie są zajęte.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2sk8ab
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sk8ab