WP

Barbara Kurdej-Szatan skomentowała sylwestrową niespodziankę od męża. Zamieściła uroczy wpis

Mąż zrobił jej romantyczną niespodziankę, która wywołała lawinę komentarzy w sieci. Miły gest podsumowała pełnym ciepłych słów wpisem w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Basia Kurdej-Szatan sprawdziła się w roli gospodyni sylwestrowego koncertu
Basia Kurdej-Szatan sprawdziła się w roli gospodyni sylwestrowego koncertu (AKPA)
WP

Barbara Kurdej-Szatan prowadziła tegorocznego Sylwestra w TVP2. Aktorka najbardziej roztańczoną noc w roku miała zajętą do późna. Ale jej mąż znalazł sposób, by mimo wszystko spędzić z nią ten czas.

Postanowił zrobić żonie niespodziankę – gdy po raz kolejny tego wieczoru wyszła na scenę, on stanął obok niej i ku jej zaskoczeniu zaśpiewał piosenkę Pawła Domagały "Weź nie pytaj". Show Rafała Szatana był wcześniej zaplanowany, ale mimo to jego żonie musiało być miło. Muzyczny "prezent" podzielił widzów. Jedni docenili uroczy gest na scenie, drugim nie do końca podobała się odrobina prywaty podczas koncertu.

WP

Sama zainteresowana zaś życzyła swoim fanom podobnych niespodzianek. - A w obecnym już roku 2019 życzę Wam jak najwięcej radosnych chwil ! Takich jak wczoraj zafundował mi ten fajny facet ze zdjęcia. P.S. Ja naprawdę o niczym nie miałam pojęcia, produkcja wraz z mężem mym i zespołem wszystko zataili – skomentowała na Instagramie niedługo po imprezie.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP