Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan: przez reklamę nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Share
Barbara Kurdej-Szatan: przez reklamę nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"Źródło: AKPA
d4b45yk

Choć blondynka z Play'a jest w ścisłej czołówce najgorętszych nazwisk show biznesu, nie zobaczymy jej w "Tańcu z gwiazdami", który zawsze prezentował topowych celebrytów. Barbara Kurdej-Szatan co prawda zaproszenie do programu dostała, jednak z powodu udziału w reklamie jej występów na parkiecie nie zobaczymy.

- Okazało się, że niestety muszą ze mnie zrezygnować, bo jestem twarzą sieci komórkowej i doszłoby do konfliktu sponsorskiego - tłumaczyła w rozmowie z "Faktem".

W tej sytuacji stracą nie tylko widzowie, którzy nie będą mieć okazji podziwiać pięknej aktorki w tańcu, ale też sama zainteresowana. Gwieździe przeszła koło nosa szansa na zdobycie pokaźniej sumy pieniędzy, którą można zarobić na udziale w show. Choć 29-letnia aktorka zdaje sobie z tego sprawę, bilans zysków i start płynących z udziału w reklamowej kampanii generalnie uważa za korzystny. Reklama otworzyła mi ogromnie dużo drzwi, a z drugiej niektóre mi zamyka

d4b45yk

- Z jednej strony reklama otworzyła mi ogromnie dużo drzwi, a z drugiej - niektóre mi zamyka. Ale nie narzekam - zapewniła.

Z faktu, że blond piękność nie zatańczy w programie Polsatu powinny ucieszyć się pozostałe uczestniczki. Dla nich to dobra wiadomość, bo oznacza, że mają o jedną poważną rywalkę mniej.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d4b45yk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b45yk
d4b45yk