Barbara Kurdej-Szatan o rozstaniu Cichopek i Hakiela. "Co ja mogę?"

Barbata Kurdej-Szatan opowiedziała o swojej znajomości z Katarzyną Cichopek
Barbata Kurdej-Szatan opowiedziała o swojej znajomości z Katarzyną Cichopek
Źródło zdjęć: © fot. Akpa

22.03.2022 14:56, aktual.: 22.03.2022 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim wywiadzie Barbara Kurdej-Szatan została zapytana o rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka przez lata grała z nią w serialu "M jak Miłość". Teraz przyznała, że nie miały ze sobą zbytniego kontaktu, stąd trudno jej oceniać, co się stało.

Wieść o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po 17 latach bycia razem zszokowała nie tylko ich fanów, ale cały show-biznes. Nikt nie spodziewał się, że para, która długo uchodziła za jedną z najlepiej dobranych, postanowi się rozejść. I choć od opublikowania oświadczenia o rozwodzie minął już jakiś czas, wiele osób wciąż nie może w to uwierzyć.

Wciąż nie wiadomo, jaki jest powód końca ich związku. Mówiło się, że Hakiel mógł zdradzić żonę, ale zostało to szybko wykluczone. Media wciąż jednak szukają odpowiedzi. "Fakt" postanowił ostatnio zapytać Barbarę Kurdej-Szatan, czy może ona nie wie czegoś więcej na temat rozstania słynnego małżeństwa. Aktorka nie próbowała czarować, że posiada jakąś tajemną wiedzę w tym temacie.

- Tak bywa, ludzie najlepiej wiedzą, co jest dla nich dobre, widocznie tak chcieli. To porusza, że po 17 latach ludzie się rozstają - powiedziała.

Przy okazji wyjaśniła pewną kwestię. Zaprzeczyła, że przyjaźni się z Kasią Cichopek. - My z Kasią nie miałyśmy wspólnego wątku, więc my tak naprawdę nie znamy się aż tak dobrze. Na planie "M jak Miłość" się w ogóle nie widywałyśmy, miałyśmy może kilka scen razem, więc nie jestem z nią zżyta, więc nie mam informacji na ten temat, czyli co się wydarzyło i dlaczego – wyznała.

- Ale co ja mogę, to nie moje życie, nie moja sprawa. To jest ich życie i każdy robi tak, jak czuje - dodała.

Przypomnijmy, że Cichopek i Hakiel poznali się w trakcie realizacji drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Pobrali się w 2008 r. Doczekali się syna Adama (ur. 2009 r.) i córki Heleny (ur. 2013 r.).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (77)
Zobacz także