Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan nie dostanie programu w Polsacie. Zostanie w TVP?

Nina Terentiew zdementowała medialne plotki. Barbara Kurdej-Szatan nie będzie gwiazdą Polsatu i nie poprowadzi własnego show.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Barbara Kurdej-Szatan nie dostanie programu w Polsacie. Zostanie w TVP?Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiały prasowe
d4syyg6
d4syyg6

Barbara Kurdej-Szatan dotychczas była związana z TVP. Sporo mówiło się o tym, że gwiazda zmieni stację i przejdzie do Polsatu. Podobno aktorka podpadła władzom Telewizji Polskiej przez swoje polityczne zaangażowanie, a to czy poprowadzi kolejną edycję "Kocham cię, Polsko", stanęło pod znakiem zapytania.

- Program nagrywamy dopiero w lutym. Ma trafić do wiosennej ramówki. Umowy jeszcze nie mam, oczywiście wszystko może się zmienić, ale terminy na nagrania mam już zarezerwowane - wyjaśniła aktorka w rozmowie z press.pl.

Co w takim razie z jej współpracą z Polsatem?

d4syyg6

- Pani Kurdej-Szatan nie dostanie w Polsacie programu. Informacje na ten temat są nieprawdziwe - powiedziała press.pl Nina Terentiew, wiceprezes i dyrektor programowa Polsatu. - Prawdą jest jedynie, że w jesiennej ramówce Polsatu znalazł się serial "W rytmie serca", w którym aktorka gra jedną z głównych ról.

Aktorka potwierdza, że poprowadzi kolejną edycję "Voice of Poland", która ukaże się już jesienią. Będziemy mogli ją też zobaczyć w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że definitywne rozstanie Kurdej-Szatan z TVP to na razie tylko plotki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4syyg6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4syyg6