Trwa ładowanie...
dak0mgz

Barbara Kurdej-Szatan nie dostanie programu w Polsacie. Zostanie w TVP?

Nina Terentiew zdementowała medialne plotki. Barbara Kurdej-Szatan nie będzie gwiazdą Polsatu i nie poprowadzi własnego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
dak0mgz

Barbara Kurdej-Szatan dotychczas była związana z TVP. Sporo mówiło się o tym, że gwiazda zmieni stację i przejdzie do Polsatu. Podobno aktorka podpadła władzom Telewizji Polskiej przez swoje polityczne zaangażowanie, a to czy poprowadzi kolejną edycję "Kocham cię, Polsko", stanęło pod znakiem zapytania.

- Program nagrywamy dopiero w lutym. Ma trafić do wiosennej ramówki. Umowy jeszcze nie mam, oczywiście wszystko może się zmienić, ale terminy na nagrania mam już zarezerwowane - wyjaśniła aktorka w rozmowie z press.pl.

Co w takim razie z jej współpracą z Polsatem?

dak0mgz

- Pani Kurdej-Szatan nie dostanie w Polsacie programu. Informacje na ten temat są nieprawdziwe - powiedziała press.pl Nina Terentiew, wiceprezes i dyrektor programowa Polsatu. - Prawdą jest jedynie, że w jesiennej ramówce Polsatu znalazł się serial "W rytmie serca", w którym aktorka gra jedną z głównych ról.

Aktorka potwierdza, że poprowadzi kolejną edycję "Voice of Poland", która ukaże się już jesienią. Będziemy mogli ją też zobaczyć w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że definitywne rozstanie Kurdej-Szatan z TVP to na razie tylko plotki.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dak0mgz

Podziel się opinią

Share
dak0mgz
dak0mgz