Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan: "Na planie "M jak miłość" jest specyficznie"

Share
Barbara Kurdej-Szatan: "Na planie "M jak miłość" jest specyficznie"
Źródło: ONS.pl
d39or2x

Tuż przed wakacjami do obsady serialu "M jak miłość" dołączyła Barbara Kurdej-Szatan. Jak jej się pracuje na planie telenoweli?

Początkowo plotkowano, że Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Joannę Koroniewską, która odeszła z produkcji "M jak miłość". Przypomnijmy, że serialowa Małgosia wyjechała wraz z byłym mężem do Stanów Zjednoczonych. Tak się jednak nie stało. Sympatyczna blondynka z popularnej reklamy jednej z sieci komórkowych pojawiła się w serialu jako tajemnicza Joanna, opiekunka Wojtusia Chodakowskiego.

Na razie niewiele wiadomo o tej postaci, ale producenci obiecują, że wszystkiego dowiemy się już po wakacjach. Barbara Kurdej-Szatan już teraz zdradziła, jak pracuje się jej na planie najpopularniejszej telenoweli w Polsce.

- Na planie jest specyficznie, ci ludzie pracują ze sobą od lat, spędzają mnóstwo godzin na planie, a ja musiałam się wdrożyć. Wydaje mi się, że jest już OK. Nakręciliśmy już ze mną sporo, także od września będą nowe odcinki. Lubię swoją postać, chociaż ma wiecznie rozterki, ale jest fajna. Chciałabym ją prowadzić z charakterem – zdradziła w wywiadzie.

d39or2x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39or2x
d39or2x