Barbara Kurdej-Szatan kupiła mieszkanie. Nie było tanie. Ale taras wart jest każdej ceny
Barbara Kurdej-Szatan, aktorka znana, m.in. z komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię", mieszka z rodziną w waszawskim apartamentowcu. Kosztował miliony. Najbardziej bajkowo prezentuje się taras.
Barbara Kurdej i Rafał Szatan pobrali się w 2011 r. Wychowują 11-letnią Hanię i trzyletniego Henia. Długi czas mieszkali na jednym z podwarszawskich osiedli, ale w końcu zdecydowali się przeprowadzić na Wolę. Apartament kupili w 2020 r. za, jak podał tygodnik "Na żywo", ok.2,5 mln zł.
Ich rodzinne gniazdko ma 170 m kw. i jest dwupoziomowe. Rafał Szatan był jego współprojektantem.
- Kupiłem prosty program do rysowania ścian. Chodziłem z metrówką i wymierzałem każde pomieszczenie, rysowaliśmy, a potem daliśmy to projektantce - pochwalił się w "Dzień Dobry TVN".
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach. Mówi, jaki procent jej dochodów pochodzi z social mediów
Salon ma pięć metrów wysokości. Wyróżnia się w nim ścianka z białej cegły, na której zamontowano telewizor, ale nie brakuje też elementów drewnianych.
- Bardzo lubimy drewno. Prawdziwe, surowe i dużo mamy tutaj takich elementów drewnianych, bo właśnie one nadają tego ciepła - opowiadała aktorka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".
Barbara Kurdej-Szatan jest dumna rownież z kuchni, w której dominuje grafit i biel.
"Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. To szczera prawda. I jaka piękna i smaczna. [...] Uwielbiam poranki z pachnącą kawą, domowe rodzinne obiady czy kolacje z przyjaciółmi" - zachwycała się w mediach społecznościowych.
Jednak ulubionym miejscem aktorki jest ogromny taras, który widać z salonu. W środku znajduje się żółta kanapa i prosty drewniany stolik. Taras ma w sumie 200 m kw. Na zewnątrz, wiosną i latem, jest trawnik, mnóstwo donic z kwiatami, meble z plecionek i naturalne tkaniny. Domownicy mają imponujący widok na całą Warszawę.
- Bardzo tu odpoczywamy - podsumował Rafał Szatan.
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" z jednej strony znęcamy się nad "Bring Back Alice" i "Randką, bez odbioru", a z drugiej - postulujemy przywrócenie w Polsce zawodu swatki (w "Małżeństwie po indyjsku" działa to całkiem sprawnie). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.