Trwa ładowanie...
holderName

"Bao-Bab, czyli zielono mi": Katarzyna Skrzynecka jak Joanna Krupa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Bao-Bab, czyli zielono mi": Katarzyna Skrzynecka jak Joanna Krupa
(AKPA)
holderName

Zanim zaistniała jako prowadząca "Tańca z gwiazdami" i jurorka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Katarzyna Skrzynecka znana była głównie jako gwiazda seriali. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski aktorka zdradziła, która z produkcja sprzed lat wyjątkowo zapadła jej w pamięci i jaki związek ma z tym Joanna Krupa.

Jak wyznała Skrzynecka, wciąż miło wspomina występy w serialu "Bao-Bab, czyli zielono mi". Seria emitowana była w 2003 roku. Chociaż powstał jedynie jeden sezon, składający się dwunastu odcinków, niektórzy widzowie do dziś pamiętają bohaterów produkcji. W ich rolę wcieliło się wielu popularnych obecnie aktorów.

Kasia Skrzynecka, Magdalena Różczka, Małgorzata Socha i Anna Guzik stworzyły najseksowniejszy wojskowy oddział w historii telewizji. Wyjątkowo barwna rola przypadła w udziale zwłaszcza pierwszej z wymienionych, która pojawiła się na ekranie jako Carol Kowalsky - oficer amerykańskiej armii.

holderName

Aktorka była telewizyjną Dżoaną Krupą, jeszcze zanim ta zagościła na wizji. Jeżeli jesteście ciekawi, co połączyło gwiazdy, koniecznie zobaczycie zamieszczony powyżej klip.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName