Bam Margera walczy w szpitalu. 43‑latek jest wrakiem człowieka

Bam Margera walczy w szpitalu z poważnym zapaleniem płuc
Bam Margera walczy w szpitalu z poważnym zapaleniem płuc
Źródło zdjęć: © Instagram

09.12.2022 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bam Margera kilkanaście lat temu był jedną z największych gwiazd MTV. Niestety charyzmatyczny szajbus z "Jackass" i "Viva La Bam" stoczył się na dno przez alkohol i narkotyki. W ostatnich miesiącach próbował wrócić do zdrowego trybu życia, ale bez powodzenia.

Jak donosi portal TMZ, Bam Margera zameldował się w szpitalu w San Diego, gdzie walczy z ciężkim zapaleniem płuc. Sytuacji nie polepsza fakt, iż wykryto u niego COVID-19. 43-latek jest leczony na oddziale intensywnej terapii.

Wiadomość o hospitalizacji Margery pojawiła się kilka miesięcy po jego kolejnych próbach wyjścia z nałogów. Dawny gwiazdor ma problem z alkoholem i narkotykami od czasów młodości. W 2007 r. wylądował w szpitalu po czterodniowej libacji, ale na pierwszy odwyk zapisał się dopiero dwa lata później. Z mizernym skutkiem.

W 2011 r. po śmiertelnym wypadku Ryana Dunna z "Jackass" Margera chlał na umór, a rok później przyznał, że stracił nad tym kontrolę, gdy przez kontuzję nie mógł jeździć na deskorolce i sięgał po alkohol "z nudów". Ostatnie próby wyjścia z nałogu miały miejsce w 2022 r. Margera co najmniej dwa razy trafiał do zamkniętej placówki, ale szybko z nich uciekał i był widywany w barach i klubach ze striptizem w towarzystwie "przyjaciół" od kieliszka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bam Margera zaczynał jako profesjonalny skateboardzista, który razem z bratem i grupą przyjaciół (m.in. Ryan Dunn znany z "Jackass") kręcił niebezpieczne numery pod szyldem "CKY". Jego filmy spodobały się ludziom z MTV, którzy zaprosili go do współpracy. Tak narodził się "Jackass" (serial i cztery filmy kinowe). Później Margera dostał własne show – "Viva La Bam" (2003-2005) i realizował wiele innych projektów.

W 2022 r. pojawił się film "Jackass Forever", z którego Margera został wycięty (poza jedną sceną) po głośnym konflikcie z resztą ekipy. Ostatni raz pojawił się w dokumencie "Humanity Stoked", a na premierę czeka "The Brandon Novak Story" o przyjacielu Margery z czasów "Viva La Bam" i "CKY", który dziś jest mówcą motywacyjnym.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także